Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Lehetséges, hogy annyira a...

Lehetséges, hogy annyira a hormonjaim dominálnak, hogy a (sertés) zsírtól mégis hízok? Szénhidrátbevitelem 30-40 g naponta, teljes paleot tartok, kompromisszum nélkül. Vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 13:15
1 2
 1/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Mióta paleózol? Milyen magas és milyen nehéz vagy? Milyen fajta hormonproblémád van és milyen gyógyszert szedsz, ha szedsz...
2014. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!


1 éve paleózok. 165 cm magas vagyok, és 54-57 kg. Ha több zsírt eszek, akkor több. Zsíron, húson és zöldségen élek. Nagyon nőies az alakom, ebből gondolom, h valamelyik női hormon lehet bennem több a kelleténél. Gyógyszert nem szedek semmilyet, kizárólag vitaminokat. Előre is köszi a segítséget.

2014. júl. 14. 13:58
 3/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
70%
Te szegény. Biztos rossz dolgod van a túl nőies alakoddal. Már értem a kérdést, azt gondoltam valami probléma van. A súlyod rendben van. Nem hiszem, hogy gondod lenne a hormonoktól. Én férfi létemre is kicsit mintha híznék a zsírbeviteltől, bár én sok fehérjét eszem viszonylag, ezért azt gondolom, hogy izomban hízom inkább. Elképzelhető, hogy te is izomban hízol picit. Mondjuk nyilván nem árt, ha picit visszább veszed a zsírt.
2014. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:) Köszi a választ. Annyi a bajom, hogy nehezen megy az utolsó pár kg a combomról, viszont, ha hízok, az oda megy...De a zsírtól azért nem kellene ennyire kevés CH mellett hízni, nem?
2014. júl. 14. 15:08
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Butaság az egész. Tekintsd meg 'Freelee Banana girl' youtube videóit, a csaj high carb diétán él. Több banánt megeszik egy hónap alatt mint te egy év alatt és olyan karcsú és sportos hogy ha még valaki azzal jön nekem hogy a gyümölcs hízlal, körberöhögöm.
2014. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az adatok szerint teljese normális az alakod és alkatod.
2014. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A zsír erösen hízlaló, sok kalóriás élelmiszer, ha sokat eszel belöle, akkor az a természetes, hogy hízol.
2014. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Zsír is hizlal, ha többet eszel belőle, mint szükséges. Nem hülye a szervezet, a szénhidrátok mellett simán tud zsírt és fehérjét is tartalékolni.


Egyébként van olyan génváltozat, ami fokozza a zsír miatti hízékonyságot, már borsos áron elérhető tesztben is.

2014. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves Utolsó! Erről a génváltozatról írnál valamit? Felkeltette az érdeklődésemet.
2014. júl. 14. 17:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy-két éve olvastam a cikket, hogy sikerült azonosítani azt a génváltozatot, aminél növekszik a hízékonyság zsírra, illetve megtalálták a szénhidrátosat is. Lehet mindkettőt is hordozni.
2014. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!