Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudok sikeresen lefogyni?

Hogyan tudok sikeresen lefogyni?

Figyelt kérdés
Nyáron hirtelen hiztam 10 kg mot pedig nekem azelőt sose kellett figyelnem, hogy mit eszem, nem hiztam. Már kb 6 hónapja próbalok lefogyni de az a baj hogy, ha sikerülne fogynom látszólag, az nagyon gyorsan eltűnik, ha pl. 3 napig kicsit elengedem magam. (amikor nagyon fázom megiszom egy kakaót). Meg nagyon sokat stresszelek a suli miatt már edzeni is alig van erőm, a motivációm is kezd elhalványulmi mert mindig nagyon hamar visszahízok. 154 cm, 47 kg vagyok, de nyár óta csak 3 kg mot fogytam. Hogyan tudnék sikeresen fogyni, sajnos nem tudom elhagyni az etrendembol a liszet, tesztat, krumplit, es a tobbi dolgot, mert nagycsalad vagyunk es nem tudnak hozzam igazodni a szuleim, es nem is akarnak. Hányszor, és mennyit kéne ennem, hogy fogyjak valamennyit? Es e mellé kb napi mennyit kell edzenem, hogy fogyjak?

2018. jan. 24. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen jó a súlyod.

Minek akarsz fogyni?

2018. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Ebből fogyni?

Komolyan mondom néha olyan érzésem van, mint ha az ilyen tizenéves kis csitrik ide járnának hencegni, hogy "hjajjj, 50 kiló vagyok vasággyal, de akkora a fenekem, hogy 3 hónapig csak naponta egy káposzta levelet fogok enni."

Közben meg sokszor nekem az jön le, hogy csak felvágásból jönnek ide és közben telesz.rják az instát csinikeh vok képekkel. :/

2018. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon izomsorvadtnak kell lenned ahhoz, hogy fogynod kelljen, a számok alapján teljesen OK a súlyod...


Amúgy kalóriadeficitben fogy az ember, nincs olyan, hogy mennyit és hányszor és mennyi mozgással... Akárhányszor ehetsz egy nap még adott kalóriabevitelnél is, ez teljesen mellékes.

2018. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!