Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elvileg tobb kaloriat kene...

Elvileg tobb kaloriat kene ennem de nekem ennyi eleg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy dietetikusom azt mondta h 2000kcalt kene ennem.En viszont 1800at eszek sulytartashoz,boven kijovok belole es nem is igenylek tobbet.Es felek is ha tobbet ennek akkor elkezdenek hizni mit gondoltok eleg nekem 1800? 17/L 172cm
2017. okt. 29. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Majd meglátod. Ha nem fogysz, akkor elég.
2017. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az az érdekes, hogy hány éves vagy meg milyen magas, hanem azt is, hogy hány kiló. Mivel gondosan titkolod, és kevesebbet akarsz enni, mint amennyit az egyik dietetikusod tanácsol (mennyit tanácsol a többi? és miért vannak neked egyáltalán dietetikusaid?), valószínű, hogy anorexiás vagy. Valósznűleg pontosan arra van szükséged, hogy hízz, azért mondta a 2000-et. Ha csak tartod a súlyodat, az kevés, attól nem fogsz rendbe jönni.
2017. okt. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A hízás nem bűn
2017. okt. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Ahogy már írták, kevés az infó.


Ha jó a súlyod és ennyivel tartod, akkor OK.

2017. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez evidens hogy így oké, nem is értem miért írtad ide ki... Az a 200+- jelentéktelen.

Amúgy nekem kis szerintem ennyit mondanának, de én meg 3000-et eszek.

2017. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!