Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriaszámlálásnál az számít,...

Kalóriaszámlálásnál az számít, hogy hány kalóriát eszünk, vagy az, hogy mennyivel kevesebbet az, , összes kalóriaégetés"-nél?

Figyelt kérdés

Mert én eddig megettem 1400 kcalt,ami hozzám képest baromi sok,tényleg elszaladt velem a ló,viszont jó sokat mozogtam,így az összes kcal égetésem 2650 :/

Szóval így is rossz,vagy kompenzáltam a mozgással?

160/61-2


2017. okt. 13. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elhasznált és a bevitt energia különbsége számít. Ha pontosak az adatok, amiket megadtál, több mint 1000 kcal minuszban vagy ma, ami intenzív fogyást eredményez.
2017. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetesen a kalóriaegyenleg számít. Ha 3000 kcalt eszel és 4000-t használsz, akkor sokkal jobban fogysz, mintha 1500-at eszel és 1600-at használsz...
2017. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szörnyű lehet úgy élni, hogy "basszus, ez a szőlőt, csokit, akármit már nem ehetem meg, mert nem fér bele a számlálásba."
2017. okt. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Szörnyű lehet?És úgy, hogy basszus nem tudom a cipőm bekötni,nem kapok levegőt, cukorbeteg vagyok stb.???
2017. okt. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel cukorbeteg, ha töltött káposztát eszel. Tudom, hogy divat manapság korpát, meg zabot enni, mint a disznók, meg a lovak. Ha mozogsz mellé és nem a tv meg a net előtt tespedsz, akkor bármit ehetsz.
2017. okt. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
A "bármit ehetsz, ha kalórián belül maradsz" csak az elhízásra igaz, az egészségre nem. Lehet, hogy nem leszel túlsúlyos, de pl. rosthiányos táplálkozásnál nemcsak szorulásod lehet, hanem kis sérvek alakulnak ki, amikben elakadhat az étel fájdalmas gyulladást okozva, ami miatt simán elveszíthető a bél egy része, de a rák esélyét is jelentősen növeli. Hiánybetegségek is veszélyesek, de a magas koleszterinszint, vérzsír stb. a vékonyak érrendszerét is károsítja; 2-es típusú diabétesz kialakulásánál kockázati tényező a sok só és magas GI-es élelmiszer bevitele.
2017. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sőt, ha nem eszel mindennap répát, akkor karotin hiányod lesz és sárga hiányos darabokat fognak kidobálni a beleidből. Hagyjuk már a marhaságokat.
2017. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hol írtam a minden napot? Hosszútávú hatásokról beszéltem nem az azonnaliról.
2017. okt. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!