Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tulajdonkeppen 2kerdesem...

Tulajdonkeppen 2kerdesem lenne. Hany kaloriat egettem el ennyi setaval es hany kaloria volt az ebedem?

Figyelt kérdés
Ebedre Stahl tejszines gombas sonkas spagettit ettem,630g-ot igen jo nagy adag volt.Lehetseges h az 1340kcal volt? Valamint én egesz delutan setaltam majdnem 5orat és 7,5km-ert tettem meg.A telefonom azt irta hogy ennyi gyaloglassal en 1250kcalt elegettem,azaz elegettem majdnem az ebedemet? Es akkor igy kiegyenlitettem? Egyebeknt mast ma nem ettem azonkivul. Szoval ha megeszek valamennyi utana "lesetalom" akkor az olyan mintha meg sem ettem volna szoval nem épul be semennyi a zsirba? Vagy hogy van ez?
2017. ápr. 1. 22:04
 1/3 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy életben maradj, napi 1500-2000 kcalra van szükséged, akkor is ha egész nap csak fekszel, úgy számolj.
2017. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5 óra alatt 7,5kmt sétáltál? Ez jó ha a harmadát elégette az 1250nek.
2017. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy az összes megevett kalóriát lesétáltad. Ebben az esetben a tested alapanyagcseréjéhez nem vittél be tápanyagot, ami fogyást eredményez. Azaz súlytartáshoz kevés ennyi kalória.

Az más kérdés, hogy ebben az egy étkezésedben benne volt-e minden fontos makro- és mikrotápanyag, amire szükséged van. Én kétlem. Azt pedig nem értem, mi a jó abban, hogy egyszer eszel egy nap.

2017. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!