Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » El vagyok keseredve.3 hónapon...

El vagyok keseredve.3 hónapon keresztül napi szinten edzettem, dietaztam.3kg lement 3 hétig nem edzettem meg kicsivel tobbet ettem. Most meg mar a nadrágom nem tudom begombolni. Miert?

Figyelt kérdés

Koszonom a válaszokat

20l


2016. márc. 30. 23:06
 1/5 anonim válasza:
Mert 3 hétig nem edzettél és "kicsivel" többet ettél.
2016. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tested mindig arra reagál, amit csinálsz (vagy nem csinálsz). Állapota nem konstans. Ha jól kajálsz, edzel,akkor idővel jobb lesz a forma, ha nem foglalkozol vele, nos akkor rövid idő múlva nem férsz majd bele a nadrágba.
2016. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Havi 1 kiló fogyásnál (tegyük fel, hogy ebben víz már nincs) kicsike volt a deficited, bizonyára az edzés nélkül nem is lett volna. Edzés nélkül, több evéssel várható volt, hogy hízol.
2016. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tölts félig egy autót minden nap benzinnel, aztán járasd addig, míg a benzin el nem fogy.

Utána töltsd minden nap tele a tankot, de csak félig fogyaszd el a benzint.

Ugye nem volt nehéz megtalálni a problémát? :)

Nem is értem azokat, akik nem értik.

2016. márc. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bevizesedtél.
2016. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!