Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez vajon mennyi szénhidrát,...

Ez vajon mennyi szénhidrát, kalória volt?

Figyelt kérdés
Bezabáltam szilvás hókifliből úgy 120 grammot, kíváncsi vagyok, ez mennyire borítja meg a súlytartásomat..nagyon elszúrtam a mai napot?! :/

2016. márc. 23. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Súlytartanék helyetted, engem a rendes evésen felüli 2000 kcal zserbó sem borít meg (no persze ez alkalmi dolog). Csak fogyni nem megy.


Miért borítaná meg, 120 gramm az egész s mivel szénhidrátos, ennek a töredékét jelenti zsírszövetben is, ha lerakódik.... De ugye, lehet,hogy emiatt a következő étkezésed lecsökken, sőt akár holnap is ehetsz automatikusan kevesebbet. Nekem ez szokott lenni. Nem ilyen kispályásan lengek ki, de másnap keveset eszem, minden OK. S van, aki nem hízik, csak mert többet eszik, mint amivel addig tartott súlyt, egyszerűen pazarlóbb üzemmódba kapcsol. Ez mondjuk nem tipikus, de sokan vagyunk ilyenek.


Úgyhogy ennyi infóval semmit nem tudok kezdeni.

De miért aggódnak az emberek ilyeneken? Majd ha szorítanak a ruháid, ráérsz szigorítani s levonni a konzekvenciákat... Én utálnék ezen pörögni, hogy jaj mi lesz, feljön-e 3 deka zsír és mikor megy le.

Ha aggódsz, mozogj kicsit, ha pedig nem tartod egészségesnek a dolgot, válts életmódot, amiben eszedbe se jut a hókifli.

2016. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!