Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudtok nekem fogyokuraban...

Tudtok nekem fogyokuraban helytallo reggeliket irni?

Figyelt kérdés

Kaloriat szamolok, de mar joval korabban eletmodot valtottam, tehat nem eszek finomitott lisztes, cukros dolgokat, igyekszem sok zoldseget fogyasztani, szenhidratot mersekelni az etrendemben.

Viszont ugye kcal bevitelemre nem figyeltem, igy nem tudtam fogyni.



2016. márc. 3. 11:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Reggelire max 350-400 kcal-t szannek. De sajnos eddig sikerult tullepni, szeretem a vajat, a sajtokat es a tojast.
2016. márc. 3. 11:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha túl kell lépned, lépd túl, csak a kalóriaegyenleged legyen jó... Van, aki képtelen ilyen keveset enni egyszerre (a háztartásomban levő mindkét ember ilyen), azoknak kevesebb nagyobb étkezés való.

Pont a tojást ajánlanám, laktató étel, de 3-4 tojással én sem érném be. Bár én nem reggelizek, úgy igen nagy bajban lennék.

Valami zöldséges étel kevés tojással? Térfogat, finomság, jó összetétel... Nekem nagyon bejön ez.

Van, aki a zabkására esküszik reggel, s kevéssel is beéri (míg másnál 15-20 deka zab a minimum s az sem elég magában).

Ki kell tapasztalni, mi jön be, sajna ez van. Az egyik ember megeszik valamit és délutánig elvan, a másik azonnal éhes lesz ugyanattól...

2016. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2 szelet szép fehér kenyér, vékonyan megvajazva.
2016. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább egy szelet házi rozsos tönköly, vastagon megvajazva, de persze az se jó, bár ugye kinek mi jó és válik be. A párom pl. rengeteg fehér rizzsel fogy, hol zsírosan, hol édesen eszi, de attól még nem ez a követendő út.
2016. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!