Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a fogyókúrában...

Szerintetek a fogyókúrában való kitartás mennyire jellemzi egy ember kitartását az élet más területein?

Figyelt kérdés
Ha valaki kitartó a fogyásban, kitartó másban is? Akinek van kedve, elmélkedjen velem. :)
2015. aug. 25. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva egyáltalán nem, mert alapvetően azt gondolom, hogy nincs szükségem fogyásra, hiszen egészséges és szép vagyok, és ennél több nem is kell, ha már külsővel kapcsolatos dologról van szó. Aztán jön valami "örvény", ami összezavarja a gondolataimat, míg végül arra jutok, hogy csak akkor leszek boldog és sikeres, ha ledobok még 5-10 kilót. Aztán szerencsére kijózanodom, és rájövök, hogy a két dolognak semmi köze egymáshoz, és borzasztó hülyén érzem magam, komolyan, szégyellem az egészet.


Habár más dolgokban is akkor vagyok csak kitartó, ha látom az értelmét csinálni. Ha tudom valamiről, hogy nem fog úgy sikerülni, ahogy eltervezem, akkor meg inkább bele se kezdek :D

2015. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 éve váltottam életmódot, tartom a diétát bármi áron (keto). Az élet egyéb területén egyáltalán nem jellemző rám a kitartás.
2015. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki egyébként kitartó, az könnyen lehet, hogy a diétában is kitartó lesz, de fordítva ez már nem igaz. Az étkezési szokásokat túl sok érzelem befolyásolja. Egy rakás ember van, aki megszállottan fogyókúrázik vagy vallásos hittel követ valami diétát, az élete viszont egyébként egy romhalmaz.
2015. szept. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!