Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idő alatt fogyhatok 7...

Mennyi idő alatt fogyhatok 7 kilót, ha napi 500 kalóriát eszek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem a legjobb fogyókúra, ezért felvilágosítást nem kérek!
2014. nov. 23. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Az kevés napi bevitel, attól csak elájul az ember. Legjobb a szerelem, amitől görcsbe rándul a gyomor és nem fér bele semmi.
2014. nov. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány kiló vagy. Minél nagyobb a túlsúly, annál hamarabb adhatnád le azt a hetet. Ha tudnánk a súlyodat, akkor se tudnánk neked megjósolni...


Természetesen nem jó ötlet, ezzel próbálkozni, hacsak nem egy alkalomra akarsz könnyebb lenni és utána visszahízni.

2014. nov. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ mire akarsz így fogyni. Pl ha a szalagavatós ruhádba akarsz beleférni, az hosszabb ideig is eltarthat, mert fogyással nem feltétlenül formálódik a tested. Ha mérlegeléshez kell (nekem ahhoz kellett amíg versenyeztem), a két hét alatt 8 kiló a rekordom. Ebből örülök ha 0,5 volt a háj, többi izom, folyadék, bélsár, stb.
2014. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Elsősorban leszögezem a napi 500kcal bevitel fokozottan kevés, kibírhatatlan nem tartós.

És természetesen egészségtelen.

Ha szeretnél normálisan fogyni viszont nem túl lassú tempóval akkor javaslom az én diétámat, ez teljesen egészséges, kibírható és normális diéta.

Én heti 1kg-t tudok vele leadni viszont nem sportolok csak igyekszem minnél többet sétálni, otthon teszek veszek, takarítgatok stb.

Nos annyi az egész hogy hétköznaponként 1000kalóriát max, hétvégente kicsit többet engedek de 1500nél igyekszem nem többet enni.

Hétköznap reggelire van amikor 2dl natúr joghurtot,kefírt, vagy 2.ek. müzlit 2dl tejjel fogyasztok, de természetesen cukrozatlan müzlit azaz zabpelyhet fogyasztok csak.

Hétvégente megengedek magamnak reggelire vagy tízóraira egy szelet fitnest barna kenyeret de olyan 35-40grammnyi mindössze.

A szénhidrátokat nagyívben kerülöm kenyér,tészta,rizs,krumpli formájában.

Sütõtököt szoktam enni vagy banánt de naponta max egy darabot s ezzel helyettesítem is.

Fogyasztok ebédre zöldséglevest ha van, de van hogy párolt zöldségeket túróval vagy csirkemellel esetleg sovány főtt hussal.

Nem vonok meg magamtól mindent mert hetente egyszer van amikor kétszer is megeszem egy kis adag diabetikus sütit is vagy néhány kocka étcsokit magas kakaótartalmút.

Lényegében hétvégente rizs helyett megengedek magamnak egy kis kölest persze a zöldségköret mellé és nem sokat.

Vagy ma reggelire puliszkát ettem azaz kukoricadarából készült finomságot és nekem nagyon ízlett mind emellett tudok fogyni.

Eszem főzelékeket is de tejszínnel rántás nélkül készülnek de persze csak kis adagot mértékkel.

Hétköznaponként nem fogyasztom a diabetikus sütiket se helyettük kiegészítem ha nagyon kívánom az édeset az ennivalómat egy kis finomsággal.

Pl ma a vacsorám túró lesz nat.joghurtal s ha édessé szeretném tenni szórok rá fahélyt meg adok hozzá pár csepp édesítőt.

A lényeg annyi hogy SEMMI FEHÉR KENYÉR BUZALISZTES DOLGOK, CUKOR,ZSÍR OLAJ STB..helyette sovány hús,tejtermékek, tk kenyér,gabona,zöldségköret,zöldség gyümi ennyi.

S minden ilyet is csak mértékkel! :)

2014. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Napi 500 kalória után a harmadik napon őrjöngve fogod kifosztani a hűtőt vagy nassolni titokban. Én csak annyit tettem, hogy elhagytam a fehér kenyeret meg a süteményt és napi 15 deka a stabil fogyásom. 107-ről indultam október 3-án, ma reggel 97.1 voltam. Az heti 1 kg. Ha ennél jobban éhezteted magad, az csak elkeseredést vált ki a fogyókúra iránt és dühös leszel magadra.
2014. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
500 kalóriától nem fogsz fogyni ha fejre állsz sem, mert a szervezeted vészüzemmódba kapcsol, inkább hízol tőle, de sok sikert :)
2014. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!