Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki segítsen.14 éves vagy...

Igenismegcsinalom kérdése:

Valaki segítsen.14 éves vagy 86 kiló elhatároztam hogy le kell fogynom. Sok akarat erőm van ballagásra leszeretnek fogyni 52/53 kilóra de nem tudom mit egyek?

Figyelt kérdés
Jövőre ballagok. Köszönöm a válaszokat 2 rozsos vagy éppen korpás kiflit bele 1-1 virsli ez jó? Este futok, felülés, gugolás és mindem nap 2 liter ásványvíz 166 cm kondizni is járok 1 héten 1x

#Lefogokfogyni
2014. nov. 8. 10:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

elolvastad már a sárga kapszulát?

és miért nem?

2014. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Elolvastam:)! Valaki esetleg az előző kérdésemre tudna válaszolni?:)
2014. nov. 8. 14:55
 13/16 anonim ***** válasza:
Dehogy olvastad... pedig az lenne a megoldás tényleg.
2014. nov. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Linkeld mar be lécci
2014. nov. 8. 17:15
 15/16 anonim válasza:
SZIA! Én is 14 éves vagyok és én is a ballagásomra gyúrok ezért gondoltam megosztom veled, hogy én mit csinálok!:) Szerintem a legfontosabb az, hogy a különféle ételcsoportok szét legyenek választva, mivel így a szervezeted gyorsabban letudja bontani a táplálékokat. Szerintem a reggelid FELTÉTLENÜL legyen valami ÉRTELMES szénhidrát. Például ehetsz teljes ki őrlésű, pirított kenyeret, kicsit megvajazva friss zöldségekkel DE A LÉNYEG hogy ne tegyél rá fehérjét (pl.:sonka) és csak 12 óráig egyed. Tízórainak is vihetsz ilyenfajta szendvicset, vagy ehetsz gyümölcsöket is mivel az is szénhidráttá alakul. 12 órától 15 óráig ehetsz ebédnek rizst, édes burgonyát párolt zöldségekkel, DE CSAK 15 óráig! Estére fehérjét egyél. Lehet ez egy kisebb szelet sütőben sült csirkemell, főtt tojásfehérjével, vagy ehetsz egy kis joghurtot, vagy zsírszegény túrót paradicsommal. A másik fontos dolog, hogy próbálj meg MINDENNAP ugyanakkor enni mivel, ez felgyorsítja az anyagcserét! Én például Reggel 7 órától este 7 óráig 3 óránként eszek. A napi ötszöri kis étkezések nagyon jót tesznek. A mozgás is nagyon fontos! Próbálj meg minél többet mozogni! HA unod már az edzőgépeket a You Tube-on is találhatsz néhány jó torna videót. Én ajánlom még, hogy ha nagyon elkötelezett vagy akkor készíthetsz magadnak egy kis táblázatot amiben vezetheted a napjaidat.:) Engem ez nagyon ösztönzött arra hogy jól csináljam!:)) Nekem 4 hónap alatt idáig sikerült -10 kilótol megszabadulnom. KITARTÁST! És remélem, hogy tudtam segíteni!:))
2014. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
hogy ajánlhatsz ilyen fas zságot, hogy kocogjon fél órát ekkora felesleggel. egyrészt képtelen lenne rá, másrészt a kocogás nem tesz jót az ízületeknek. szerintem hosszú sétákat tegyél naponta amennyi jól esik. minél többet persze.
2014. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!