Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ma eddig 1000 kalóriát ettem...

Ma eddig 1000 kalóriát ettem meg, és kocogtam is 40 peret! Ehetek ma még?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

délután 3 óra van. szerinted megéhezel még? ha nincs pénzed/ételed, akkor nagyjából evidens hogy nem ehetsz. ha van, akkor rajtad áll.


konkrétan én honnan tudjam hogy te éhes leszel-e még? jóravaló ember általában leküldene még 500-1000 kalóriát a helyedben, mert szüksége lenne tápanyagokra de hogy te mit akarsz még csinálni.. rejtély amíg fel nem feded.

2013. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korán van és keveset ettél ma. Én ennék, csak és kizárólag akkor nem, ha annyira jóllakott vagy beteg lennék, hogy nem kívánnám az ételt. Egyszerű vagyok, mint a faék: ha éhes vagyok, eszem, ha nem, akkor (többnyire) nem (éhségérzeten túlmutató hedonizmus is van, no :P). Ezzel a hozzáállással simán lehet fogyni, csak nem mindegy, mit eszem, de az sosem mindegy, ha számít az egészségünk...
2013. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ehetsz
2013. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Naponta 1200 Kalóriát minimum meg kell enni,az alá CSAK orvosi felügyelettel és vizsgálatokkal lehet menni!
2013. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!