Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lenne valakinek valami hatásos...

Neraida kérdése:

Lenne valakinek valami hatásos modszere?

Figyelt kérdés

9 honapja 10 kg felesleg van rajtam 159 cm es 60 kg vagyok. Sehogy sem tudom leadni...de sehogy..

Tornazok, détáztam. Bevezettem a napi 1200 kaloria tartalmu etkezeseket. Mindent egészségesen.

Es semmi ...már 9 honapja semmi.

Tudna valaki valami hatásos modszert? Mert elég szomoru vagyok, itt a nyar és én még mindig duci vagyok!Koszonom



2013. máj. 13. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez hatásos módszer. Ha napi 1200 kalóriával nem fogytál, akkor valószínűleg nem pontosan számoltál. Grammra pontosan kell mérni.
2013. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy hormonbetegség.
2013. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én ezt nem tudom elhinni. Írd le, hogy mit eszel PONTOSAN, mennyit mozogsz? Így már talán tudnánk segíteni.
2013. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. mikor mit...pl fott tojas, sok zoldseg, gyumolcs...csirkehus fott krumplival, rizs...leves..minden ami egészséges...keves olajat, ha hasznalok is csak oliva olajat..szeretek grillezni. Hat itthon van leg magic-em, es ellipszistrenerem amin minden nap 10 percet vagyok-tobbet nemis birnek :D, hulla hopp karikazok de azt csak neha neha...hetente egyszer ketszer futni jarok.amennyit a lányom engedi :))
2013. máj. 14. 13:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Tehát intenzív edzést, erősítést nem végzel. Gyógytornát nem csinálsz.


Krumplit és rizst eszel, mert azzal jól lehet hízni és szerinted egészséges.


Szerintem ezek alapján pedig simán lenne min változtatni, és akkor tényleg fogynál :)

2013. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

fott krumpli egészséges, orvos ajanlotta....és a rizs minden nelkul szinten fott eheto....

ha annyira benne vagy akkor ird le szerinted mit hogy hanysor????

2013. máj. 17. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, hogy egy hétre elhagyod teljesen a rizst, krumplit, kenyeret, gyümölcsöt. Reggelire egyél tojást ízlésed szerint elkészítve zöldséggel. Ebédre hús grillezve zöldséggel. Este is mehet ugyanez, vagy túró. Tízórai , uzsonna egy kis marék olajos mag, pár szelet sonka korlátlan mennyiségben nyers zöldség. Próbáld ki, és számolj be az eredményekről. Így tuti as fogyás, ha mégsem visszafizetem a pénzed. :-)
2013. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rizs és krumpli.. ugyan már.


Most nem az éhezést akarod elkerülni (erre jó a krumpli és a rizs) hanem fogyni akarsz. Az orvost vond kérdőre, kérdezd meg tőle mi az egészséges a krumpliban: a rengeteg keményítő, ami nagy inzulinszint emelkedést okoz, zsírraktározást, inzulinrezisztenciát és cukorbetegséget, vagy a lektin tartalma ami áteresztővé teszi a bélfalunkat, ízületi gyulladást és károsodásokat okoz, autoimmun betegségeket segít elő... Kíváncsi lennék mit mondana.


Alacsony keményítő tartalmú zöldség és hús. A krumli az zöldség, de nem alacsony keményítő tartalmú, a rizs nem zöldség (s nem hús) :)

2013. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!