Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek fogyókúrás napom...

Szerintetek fogyókúrás napom volt?

Figyelt kérdés

Reggeli: teljes kiőrlésű kifli pulykamell sonkával sajttal

Aztán ettem egy almát ,majd abonettet rágcsáltam(2-3db)

Majd uzsira csináltam salit:retek ,újhagyma 40 dkg gombával leöntve joghurttal.Aztán sajna ittam egy pohár milka kakaót:/Plusz a barátom gyrosát is megkóstoltam.

Tudom,hogy nem épp minőségi kaják,d nem ehetek mindig húst+(tegnap ettem csirét)



2013. márc. 21. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem korrekt
2013. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz!
2013. márc. 21. 21:33
 3/7 Irooonmaaan ***** válasza:

Alapvetően egy nap az rohadtul nem számít. Ebéd kimaradt?

A sajt gondolom nem zsírszegény volt, úgyhogy az kicsit off. A pohár milka szinténm, illetve kérdés milyen joghurt volt.


De egy nappal mit akarsz elérni, mégha jó is lenne?

2013. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez csupán egy a sok fogyinapból.Nem egy naptól várok csodát!Csak azért kérdeztem,mert a kakaó miatt aggódtam,h most belefér vagy nem?
2013. márc. 21. 21:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és a light sajtot vettem és az 1.5%-os joghurtot :D
2013. márc. 21. 21:50
 6/7 Irooonmaaan ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy nem fér bele. Persze egyszer-egyszer még oké lenne, de akkor jön az, hogy de akkor ez is meg az is belefér, aztán a végén baszhatod az egészet. Alapvetően jó lenne, ha előre tudnád mikor mit eszel, és nem aznap, ahogy jön. Sokkal könnyebb úgy diétázni, ha már előző nap pontosan tudod, hogy mikor mit fogsz enni.
2013. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én is meg szoktam tervezni,de a testvérem vett milkakakaót és nem bírtam ellenállni xd DE azért köszi a tanácsot:)
2013. márc. 21. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!