Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudom kiszámolni, hogy...

Hogyan tudom kiszámolni, hogy a rakott krumpli mennyi kalóriát tartalmaz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 23:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nem erőltetek senkire semmit, nem én nálam áll fenn a cukorbetegség, inzulinrezisztencia, elhízás egészségügyi problémák lehetősége.


Akik kifejezetten engedékenyen táplálkoznak, mindezt legjobb belátásuk szerint, nyilván 10-20 év múlva sem akarnak majd panaszkodni hogy ilyen-olyan hormonszintjük nincs rendben, ízületi gyulladásaik-fájdalmaik vannak, esetleg elkezd felkúszni pár fölös kiló.. :)

2013. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én anyukám 60 éves, egész életében ette a szerinted sz@r kajákat (kenyér, krumpli, rizs, kukorica, stb.) és a világon semmi baja. Minden évben jár vizsgálatokra és minden lelete tökéletes. Hozzá teszem nincs elhízva és soha nem is volt.
2013. febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sz@r?


Ó, én egy porszem vagyok, az én véleményemet nem kell számításba venni.


De bátorkodom megkérdezni, jártál mostanában elemi iskola, középiskola közelében? Láttad hogy azok, akik nem az anyukád de szó szerint a jövő, azok már fiatalon mennyire jól állnak elhízásügyben?


Hogy egy tömegközlekedési eszközön nem tudsz úgy utazni, hogy ne láss látványosan beteg, túlsúlyos embert az biztosan neked is feltűnt.


Szeretnéd másban is édesanyád egyedi, szerencsés példáját felhozni, vagy elfogadjuk hogy vannak szerencsésebb emberek, de kénytelenek vagyunk a többséget figyelembe venni. Ez azért jó, mert semmi sem garantálja, hogy te nem fogsz elhízni. Komolyan, mintha nem lenne elhízás járvány.

2013. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!