Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A krumpli sok keményítőt...

A krumpli sok keményítőt tartalmaz nyersen is?

Figyelt kérdés
Egy kezet el lehet vele törni?
2010. jan. 10. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyersen tartalmaz a legtöbbet. Ezt a teóriát már én is hallottam,de kipróbálni még nem mertem. Csak belegondoltam,hogy ok, eltörik a kezem. Aztán míg beérek a kórházba, 5-ször nekib.aszom valaminek,és ég 5 helyen eltörik. És ha rosszul forr össze, vagy rosszul törik,lesz egy béna kezem..hurrá, nagy élmény lenne. Szóval inkább kihagyom a próbát.
2010. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy buta kitaláció, semmi alapja sincs, nyugodj meg. :D
2010. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

egy kezet el lehet vele törni?

mi ez az egész, én még nem hallottam róla?!

2010. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam,hogy ki kell egy nyers krumplit fúrni,hogy az ujjad belemenjen. Éjszakára ráhúzni,és rajta hagyni. Elvileg reggelre olyan törékennyé válik a csontod az ujjadban,hogy elég egy picit rákoppantani és törik. Tehát nekem ez az alapsztori,amit ismerek.
2010. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen én is hallottam de nem tudom hogy van e benne igazság...szerintem van és ki is akarom próbálni :D amúgy csak 1 ujjamat akarom eltörni
2010. jan. 10. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Sikerült?XD


Ui.: Ne próbáld ki, legalább is én nem merném kipróbálni:P Saját magamnak nem szeretnék fájdalmat okozni..

2010. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ki fogom próbálni, amint megcsaltam a barátnőmet. de mivel ez nem fog megtörténni, jobb ha valaki más próbálja ki... :P
2010. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem merem :D ha akarom akkor tuti jobban fog fájni mintha váratlanul történik...:D
2010. jan. 10. 20:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy ujjtörés alig fáj, de azért ne törd el szándékosan!:D
2010. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!