Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Főtt ételeknél, ha 250 g-ot...

Főtt ételeknél, ha 250 g-ot eszek belőlük az sok vagy kevés? (természetesen nem tömény cukros, zsíros ételek)

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam erre, mert nem állhatok édesanyám mellett és számolhatom ki, miből mennyit tesz az ételekbe.
2012. nov. 4. 19:40
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

A kérdésednek semmi értelme. 250g mi? főtt hús? Tészta? Krumpli?


Normális ételekből (zöldség, hús és állati részek) jóllakásig eszel bármennyi gramm is legyen az. Hiszen nem váltanak ki olyan beteges hatásokat a testedben mint a magas inzulin szint - zsírosodás!

2012. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában a levesek, főzelékek egy adagja 400 gramm körül van a vendéglátó helyeken. Húsoknál 200-250 g + köret, ez is olyan 400 g körül van. Főzelékeknél a feltét olyan 150-180 g között van.

Otthoni étkezésnél persze ez változó :)

Nekem sem mindegy mennyit eszek, hiába vagyok hard paleós, számolnom kell a kalóriát, mert pillanatok alatt hízok, hiába egészséges és természetes ételek. Persze többet ehetek, de nem orrvérzésig :)

2012. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!