Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy fogyhatnék csak a fenekem...

Hogy fogyhatnék csak a fenekemből?

Figyelt kérdés

nagyon zavar hogy aránytalanul nezek ki, csaladi vonas miatt is oda hizok.


egeszsegesen eszek, edzek kardiozok otthon heti 4x masfel orat, plusz eljarok hetente 2x edzeni de azok csak 1orasak, ami inkabb futas es kardiojellegu.


alapvetoen meg vagyok elegedve mindenemmel a hasammal karjaimmal labammal csak ez az egy terulet ami zavar.


amikor lefogytam 10kg-t, a fenekembol is ment le, de ugyanugy aranytalanul nagyobb volt es egyszeruen szegyellem magam, kinosnak erzem.


+nem akarok elmenni vegletekbe hogy mar nem eszek mert volt h ezt csinaltam es felborult a teljes hormonhaztartasom, nem volt menstruaciom.


mit ajanlanatok?



tegnap 12:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
marmint ilyen szetteket :,)
tegnap 22:50
 12/16 A kérdező kommentje:
jo azert plazstikai beavatkozas milyen mar hat azt hagyjuk mar xd ilyet ne is mondjatok azert annyira nem gaz csak ha barki tud valamit meg irjon, torna ilyesmi
tegnap 22:51
 13/16 anonim ***** válasza:
Fogadni mernek, hogy rendben vagy es egyszeruen csak testkepzavarod van..
tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Magad hazudtolod meg. Úgy vázolod fel, hogy szörnyű a helyzet, aztán meg közlöd még sem.

Mozogni kell vagy fogyni. Más opció nem létezik, ennyi. Csak az orvosi beavatkozások/plasztikák. Egyébként emberi összegekből meg lehet úszni pl. egy lógó bőr eltávolítását vagy hasonló beavatkozást meg hamar fel lehet gyógyulni belőle. Az után meg már az illető normális életet tud élni, rendes önbizalommal. Szóval ezzel semmi gond sincsen nem kell ezen hüledezni, hogy “milyen mar”, csak egy műtét valódi gondot okozó problémákra való nem a tiedre, mert mint kiderült, neked “annyira nem gaz”.

tegnap 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
hat nekem egy orvosi beavatkozas kicsit durva, meg draga is
ma 00:14
 16/16 anonim ***** válasza:
Muti. A hirtelen itélö internet eldönti nagy e vagy nem.
ma 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!