Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy fogyhatnék csak a fenekem...

Hogy fogyhatnék csak a fenekemből?

Figyelt kérdés

nagyon zavar hogy aránytalanul nezek ki, csaladi vonas miatt is oda hizok.


egeszsegesen eszek, edzek kardiozok otthon heti 4x masfel orat, plusz eljarok hetente 2x edzeni de azok csak 1orasak, ami inkabb futas es kardiojellegu.


alapvetoen meg vagyok elegedve mindenemmel a hasammal karjaimmal labammal csak ez az egy terulet ami zavar.


amikor lefogytam 10kg-t, a fenekembol is ment le, de ugyanugy aranytalanul nagyobb volt es egyszeruen szegyellem magam, kinosnak erzem.


+nem akarok elmenni vegletekbe hogy mar nem eszek mert volt h ezt csinaltam es felborult a teljes hormonhaztartasom, nem volt menstruaciom.


mit ajanlanatok?



tegnap 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

"Hogy fogyhatnék csak a fenekemből?"

Sehogy. Nem így működik a biológia. Ha fogyásra szorulsz, akkor kalóriadeficit, ha pedig izmosodásra, akkor edzés.

tegnap 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
azt akarom hogy kisebb legyen, nem vagyok elhizva 174cm 62kg, de nem akarok ujra ehhez a centihez 51kgig lefogyni mert nem tortent ugyse valtozas
tegnap 12:55
 3/16 A kérdező kommentje:
marmint aranyossagot nezve
tegnap 12:56
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Ezen csak pszichológus tud segíteni.
tegnap 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy és ha rendben van a súlyod, akkor nem is kell.
tegnap 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos nem lehet célzottan fogyni, próbáld meg inkább elfogadni magad. Nem hiszem hogy olyan vészes lenne a helyzet ahogy írod. :) Esetleg plasztikai sebész tud segíteni, de más megoldás sajnos tényleg nincs.
tegnap 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy. Ez amit szeretnél, lehetetlen
tegnap 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
52%

Sajnos nincs rá mód. Egyszerűen ilyen az alkatod, valószínűleg körte típus.


Szuper, hogy ennyit mozogsz, ezt abba ne hagyd.


Egyszerűen el kell fogadnod magad.


Dehogy kell szégyellned magad! Találd meg, milyen ruhák állnak jól, keress rá, hogy tényleg körte alkat vagy-e, ha igen, rengeteg tipp van rá a neten.

tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sehogy. Lehet fogyni, meg izmosodni, ami sokat segít az ember alakján. Viszont ha maradnak deformitások egy elhízás után, vagy csak azért aránytalan a testalkatod mert neked olyan a genetikád, azon sajnos semmivel nem lehet változtatni, csak orvosi beavatkozással. A “fogadd el magad” meg egyéb gondolatok igazán szépek, de mikor valakinek tényleg van egy ilyen gondja, az nem olyan egyszerű.
tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát igen, ez a fogaddel magad szoveg szep de edes keves, annak orulok hogy hosszu ruhak alapvetoen jol allnak mert a csipom keskeny de egy farmerszoknyat felprobaltam es majdnem elsirtam magam, brutal hulyen neztem ki benne, pedig nagyon hordanek ilyen francia tipusu bordo harisnya barna kord szoknyat
tegnap 22:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!