Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit szoktatok enni vacsorára?...

Mit szoktatok enni vacsorára? (Kalóriaszámlálás) Az fenntartható hosszútávon, hogy vacsorára mindig salátát eszem (300-400 kalória)?

Figyelt kérdés

Sose szerettem igazán a salátát, zöldségeket, de estére mindig kifogyok a keretből, ilyen 400 kalória marad kb.

Ilyenkor valamilyen salátát csinálok, szokott lenni egy kis hús is, grillcsirke vagy hal, de főleg zöldség.

Ez azért laktat annyira, hogy ne maradjak éhes, szóval eddig működik, csak már most borzasztóan unom, és még csak másfél hónapja csinálom a diétát..


tegnap 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Valami könnyűt, mondjuk körömpörkölt főtt burgonyával, vagy egy jó kis rakott krumpli.
tegnap 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"fenntartható hosszútávon, hogy vacsorára mindig salátát eszem Sose szerettem igazán már most borzasztóan unom"

Akkor szerinted fenntartható? Itt vannak receptek:

[link]

tegnap 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyesmiket szoktam, mind 400 kcal alatt van:

2 db kaszinótojás 1 nosztalgiakiflilvel

Kis adag kukoricás-babos tonhalsali, 2 szelet fokhagymás pirítóssal teljes kiőrlésű toast kenyérből

2 db sonkatekercs 2 szelet fokhagymás pirítóssal teljes kiőrlésű toast kenyérből

4 szelet pirítós teljes kiőrlésű toast kenyérből, vajjal, csirkemell sonkával, sok paradicsommal és kígyóuborkával.


Mindegyik tök jó laktató, és finom, 350 kcal körül vannak. :)

tegnap 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 400 kcal az ebédem 😅


Olyat egyél amit szeretsz.

Pl két stelet kenyér humusszal vagy sajtkrémmel es sonkával plusz zöldségek.


Én mostanában amúgy azt szoktam hogy ugyanaz mint az ebéd csak a gabonaköret nélkül


Vagy zöldsegeket vágok és azt mártogatom jó adag humuszba.



De a helyedben a tóbbi étkezesbol lecsipnek 50 50 kalorist es akkor lehet egy nagyobb vacsorad

tegnap 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Én nem vacsorázok, de csak azért, mert rosszul esik este az étel. Az időablakos étkezésem 8-16 óráig tart, így már 16-ig megeszem a vacsorámat. Nekem így jó. 10 hónapja csinálom így, sosem voltam jobban. Régebben bármit ettem vacsorára, szarul voltam tőle még reggel is.
tegnap 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!