Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 23 éves férfi vagyok egy nap...

23 éves férfi vagyok egy nap egyszer szoktam enni nagyon keveset mozgok és így napi 1 evéssel tartom a 105 kilót napi 250gramm rízzsel. Lehetséges hogy ha két naponta egyszer ennék 250gramm rizset akkor fogynék?

Figyelt kérdés

okt. 12. 14:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen
okt. 12. 21:07
 12/18 anonim válasza:
Több féle ételt kéne enned és nagyobb mennyiségben. Ha csak rizst eszel hamar vitamin, ásványianyag, fehérje hiányod lesz es csak magadat szivatod
okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez csak troll lehet, ilyen nincs.
okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A feltételezésekkel ellentétben nem vagyok troll
okt. 12. 21:46
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Ez nagyon gáz. Mást is egyél, mert így nagy bajok lesznek. Húst, zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket, hüvelyeseket, tojást, pékárút... Mindent. Nem tudom mióta élsz így, de ha már rég óta, akkor biztosan van egy csomó egészségügyi problémád... Talán ez az oka annak is hogy nem fogysz, ki tudja mi ment már tönkre benned...
okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%
Meg tudod indokolni, hogy miert rizs? Létezik ilyen diéta......de max: 2 hetig ajánlatos tartani. Elvileg fogyaszt. Mióta csinalod?
tegnapelőtt 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
69%
#13 de, Szabolcs megyében sajnos tényleg vannak ilyenek
tegnapelőtt 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva, csak rizs... Ez anyagi okokból van, vagy mi? Nagyon szomorú...
tegnapelőtt 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!