Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 23 éves férfi vagyok egy nap...

23 éves férfi vagyok egy nap egyszer szoktam enni nagyon keveset mozgok és így napi 1 evéssel tartom a 105 kilót napi 250gramm rízzsel. Lehetséges hogy ha két naponta egyszer ennék 250gramm rizset akkor fogynék?

Figyelt kérdés

okt. 12. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Egy moderált kalóriadeficiten alapuló kiegyensúlyozott étrend miért nem opció? Szeretnél kórházba kerülni?
okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Egyes, hagyjad már, van nemegy olyan ismerősöm, aki szerint a kalóriaszámlálás baromság, és azzal nem lehet fogyni, mert ő folymatosan hízik - van némi hiba az érvelésében, de mindegy.


Hát, ja, azért hízik, mert állandóan eszik, és nem mozog semmit.

okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Mindig mondják szabolcs megyei ismerőseim, hogy feléjük 20 évvel le van maradva az élet az ország többi részétől... Ezek szerint tényleg. :)

Többre mennél azzal, ha többször ennél többféle egészséges dolgot kis adagokban.

okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Ma már egy óvodás is tudja, hogy bármit lehet enni, sőt kifejezetten fontos a változatos táplálkozás, csak nem szabad SOKSZOR SOKAT zabálni, és ezáltal normális tartományban lesz a testsúlyod.

Akkor hogy lehet még mindig ilyen elmebetegségeket kérdezni? Ennyi pszichés roncs van manapság? Ha választhatsz a bármi és a két naponta 250 gramm rizs között, akkor az utóbbit választod? Kattant vagy?

Az ügyfeleim rendszeresen esznek gyorskaját, édességet, péksütit, egyéb Femina.hu által tiltott élelmiszereket, mégis tökéletes ütemben fogynak, mert kalóriadeficitben vannak. Akkor te miért választod ezt az idiotizmust? Szenvedni akarsz, amíg elvisz a mentő?

okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha fehér rizsről beszélünk, akkor

ha főtt állapotában méred, 250g: ~325 kcal

ha nyersen: ~900 kcal


Már itt látszik, elég nagy a különbség, szóval melyik?


Mindkettő rettentően kevés egy embernek 1 napra, nemhogy 2-re...


A lényeg, hogy egyikkel sem tudnád fenntartani a 105 kilódat.

Nem írtad a korodat és a magasságodat, de ha mondjuk 30 év körüli férfi és 180 centi magas vagy, akkor a napi minimális kalóriaszükségleted (ha egész nap fekszel) 2030 kcal.


Szóval vagy nem mondasz igazat, vagy megiszol a rizsed mellé napi 5 liter világos sört.


Remélem, csak trollkodsz és nem tényleg ez a fogyási stratégiád.

okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, látom, írtad a korodat, szóval ha a 23 évvel és 180 centivel számolunk, akkor 2065 a a napi minimális kalóriaszükségleted.
okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én nem tudom hogy miért de tényleg a 250 gramm nyersen mért rízzsel tartom a 105 kilómat és nem viszek be több kalóriát tényleg. Nekem is fura mert régebben nehéz fizikai munka mellett 72 kiló voltam napi 750 gramm nyersen mért rízzsel. Amúgy 183 centi magas vagyok
okt. 12. 18:56
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ready to die?
okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Ennyire szereted a "rizset"? És mikor van az a napi 1 étkezésed? Aztan 24 órán át semmi?
okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan csak rizsen élsz?
okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!