Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mire jó a Clean Protein?

Mire jó a Clean Protein?

Figyelt kérdés

Kaptam pár mintát, finomnak finom, nem olyan gejl mint a tejes turmix, de semennyire nem telített el, ellentétben a tejessel (amit annó vízzel kevertem).

Régen kajahelyettedítőként ittam esténként fehérjét, arra kiváló volt.

Ennek a clear változatnak még jobbak is a makrói, az íze is jobb, de nem tudom ugyanarra használni.

Ki mire fogyasztja? Használja valaki fogyókúrához?

Tömegeléshez tudnám csak elképzelni, mert olyan, mintha üdítőt innék. Könnyű vele plusz kcalt bejuttatni és csak fehérje.



#Clear whey protein
szept. 8. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Linkeld be, melyik termékről beszélsz! Ilyen névvel millió cég millió termékét kidobja a google.
szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Clear nem clean

Pl:

MyProtein Clear Whey Protein

szept. 8. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek az étrendkiegészítők mindig annyira "jók", amennyi kalória, makrotápanyag, mikrotápanyag van bennük. A nevükből adódóan maximum kiegészíteni tudják az étrendet. Étkezés helyettesítésére alkalmatlanok.

Ha adott napon szilárd étellel nem sikerül bevinni elég kalóriát vagy fehérjét, akkor igyál belőlük egy turmixot, vagy ha finom, akkor néha az íz kedvéért, de ennyi.

szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Annak jó aki étkezéssel nem tud elég feherjét bevinni. Mint minden fehérje
szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!