Mennyire jó ez?

Figyelt kérdés

Reggelimet 7 órakkor fogyasztottam el : 3 db szilva utána egy szelet tk piritós vajjal illetve kb 5 szelet paprikás szalámi , ehhez ettem 1 db paprikát. Ez mellé ittam egy kávét egy pötty zabtejjel .


Ebédelni 14:10kor ettem: 2 szelet csirkemell panko morzsában és kb 5 nagy evőkanál jázminrizs. Utána egy ugyanolyan kávé amilyet reggel ittam


3 óra körül ettem 3 őszibarackot


1500 kalória a keretem, szerintetek ez jó?



júl. 22. 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
10: Akkor kell az energia. Egyél normálisan.
júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
29%
Van olyan torna Gumi amivel lehet a cmbrol eltuntetni a zsirt nagyon hatasos. Egyszerű Gumi tornazni, aliexpresszen pár forint. Amugy ja a csipőről csak koplalassal megy ha genetika. Saját tapasztalat. Hasra pedig a torna a jó. En sokat zumbaztam anno mindenfele vieokra is tornaztam,de ami nekem bevalt a Szandinak a tornaja,hasra fenekre...fuu 15 perc es mindenm faj es a kilok olvadnak,persze koplalni is kell egy kicsit hozza
júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell koplalni.
júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
63%

Ebédből hiányzik a zöldség, reggeliben kevés a fehérje, tul sok ido telik el reggeli es ebed kozt, keves ido telt el az ebed utan es a barack elott.

Vacsora hiányzik.

Kevés.

júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!