Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ételfüggők, ti hogyan tartjáto...

Ételfüggők, ti hogyan tartjátok a diétát?

Figyelt kérdés
Inkább nem is ételfüggőségnek nevezném, esetleg stresszevésnek, vagy unalomból való evésnek. Hogyan tartjátok magatokat a kitűzött kalóriákhoz?

jún. 23. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Úgy, hogy muszàj, mert tudom mivel jár ha nem tartom.

Egyébként hullámzó, vannak időszakok amikor rendkívül nehezen élem meg, máskor meg könnyebben mennek a napok, hetek, hónapok, évek.

Mostanra azért már könnyebb mert már legalább a fogyási szakasz véget ért évek kemény munkája után, és csak súlyt kell tartanom. Így nem kell azzal is kínlódni, hogy még mennyi felesleget cipelek.:)

jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
57%
Kalóriabázis.hu, illetve ha látom az eredményt,hogy fogyok, motivál.
jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Étkezési naplót vezetek és pszichoterápiával gyógyulok. Megtanultam megkülönböztetni a stresszből fakadó éhséged a valóditól, és a stresszkezelési módszereket. Néha vannak rosszabb napjaim, de 98%-ban tartom a kalóriakeretemet. Az elején még a fogyás volt a központban, azóta pedig már háttérbe szorult. Minél mélyebbre ástam a lelkemben, annál izgalmasabb volt tanulni magamról, mennyire rosszul gondolkodtam. Szóval kemény önismeret lett belőle. A fogyás mára egy kellemes egészségügyi pozitívum lett. Nagyon nehéz út, de járható.
jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy. 2 napig megy kaloriaszamlalassal de aztan a fuggoseg urra lesz rajtam. Dolgozom rajta pazochologussal meg eljarok a falaszavaros csoportba de nehez es hosszu folymaat
jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Én csak az édességeknek nem bírok ellenállni, csak az segít ha nem tartok itthon, különben képes vagyok egyben betolni egy bevásárlókosárnyit.

Most pénteken sütöttem muffint, segített hogy egy olyan helyre tettem el ahol nehéz elérni. Egy szekrény tetejére, ahol csak székre állva érem el. Így kitartott a 12 db muffin 2 napon keresztül. Hülyeségnek tűnhet, de tényleg sokat számít hogy oda kell vinni a széket, felállni, kiszedni a muffint, lemászni, visszatenni a széket.... Nem azért mert olyan fárasztó művelet, hanem mert ad egy kis időt átgondolni.

jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan dolgokkal, amiket a világ értelmesebb részein engedélyeznek, itt meg lepontoznak érte. :F
jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Gyógyszerrel. Elhallgattatja a hangokat, nem kívánom az ételt, csak amikor tényleg éhes vagyok.
jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Engem is lepontoztak, 2-es vsgyok. Pedig 4 honap alatt fogytam 7,5 kg-ot, most 58 vagyok. Anyum kényszerevő, ez egy bezegseg, ezt lattam en is. Mindig irto vekony voltam, de az utobbi idoben azon kaptam magam, en is eszem, ha ideges vagyok, vagy vmi ingerre vagyom.

A cel, hogy csinosan nézzek ki ujra, kimeljem az izuleteim, ne erezzem magam ronda hajas tehennek, igenis motival.

A kajat pedig kivaltja mas, pl. Vizivas, repa ragcsalas.

A kornyezetunkben pedig ki kell irtani a hizlalóbb kajakat, es kivaltani massal: pl. Rizschipssel. Működik. Csak azt banom, miert nem vagtam bele elobb.

(Ekezetek nelkul irtam bocs, mobilrol potyogok.)

jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7.

Pontosan!

Nem értem nálunk miért tiltanak be mindent, ahelyett, hogy edukálnák a népet.

(6. voltam)

jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!