Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Belefér a diétába, ha egy...

Belefér a diétába, ha egy héten egyszer megeszek két süteményt?

Figyelt kérdés
Nagyon egészségesen étkezem, mozgok is mellé, de itt Németországban olyan finom sütemények vannak, hogy az nem igaz.

2023. júl. 24. 13:27
1 2
 11/19 Cameroon ***** válasza:
48%
Hát a mérleg megmondja de bele kell hogy férjen.
2023. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Naponta! is bele kell férjen egy normális diétába.


Én naponta megeszek fél tábla csokit - nem együltő helyemben, hanem az egész napra elosztva, mert kívánom. Ennyi, úgy kalkulálok, hogy a napi keretemben benne legyen.

2023. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy testépítő versenyre készülsz nem, ha hobbista vagy, célodtól függ, illetve a diétádtól.
2023. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%

#13

Még egy versenyzőnek sem fog megártani 1db csoki naponta, feltéve, ha nem Mr olympiára készül..

2023. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem belefért a keretembe heti 2 sütemény. Igaz, én inkább úgy ettem, hogy mikor a kedvenc sütim volt, akkor vettem egy szeletet a munkahelyi menzán, felvágtam négyfelé, egyet megettem, a másik hármat hazavittem és napi egy negyedet ettem. Ha épp nem volt jófajta süti, akkor pedig a kedvenc kekszemből ettem két darabot. Egyébként én úgy csinálom, hogy napi 200 kcal-t szánok édességre. Persze ezt mindnekinek a saját keretéhez kell igazítani.


Másnak meg az válik be, ha szombaton meg vasárnap eszik egy egész szeletet. Csináld úgy, ahogy neked beválik. Ha nem sikerül egyedül elengedni az alaptalan bűntudatot, akkor fordulj pszichológushoz.

2023. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, de nálam kritikus az a két sütemény, mert evészavarban szenvedek.
2023. júl. 25. 14:53
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mi a hóhér f@száért kérdezted meg?
2023. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"evészavarban szenvedek"


Ez esetben szakember segítségét javasolt igénybe venni. Mi csak annyit tudunk mondani, hogy bár a körülmyéneket figyelembe véve érthetők az érzéseid, valójában semmi bűnös nincs a mértéktartó süteményfogyasztásban. Ez nem káros az egészségre.


Ha a számoknak tudsz csak hinni, a WHO ajánlása az, hogy a napi kalóriabeviteled 5%-át teljesen nyugodtan fedezheted hozzáadott cukorból. Abba napi egy sütemény is belefér, nem hogy heti kettő.

2023. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%
Olyan finom a szalonna ühmmmm paradicsommal ropogós kennyérel ti meg éhezetek csak
2023. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!