Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi proteint kell fogyaszta...

Mennyi proteint kell fogyasztanom ahhoz, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

64 kg, 173 cm…ulo eletmod kozepkoru no vagyok. Elkezdtem edzeni napi 2 ora biciklizes kozepes tempoban szabadban (heti 5 max 6 alkalom).

Mar utanaolvastam mindennek de mindenhol mast irnak es csak osszekevernek. Valahol eleg lenne az 1.3 x testsuly de van ahol 2.3 at irnak. A cel fogyas lenne izomzat elveszitese nelkul. Feherjeturmixxal segitem a napi feherjebevitelt. Na de most akkor mennyit is?

A cel 5-6 kilo vesztese.



#protein #Feherjeturnix
2022. okt. 19. 08:42
1 2 3
 21/24 NTBS ***** válasza:
59%
Csökkenő kalóriabevitel és egyre több mozgás. És sikerül.
2022. okt. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

18 sportoltam!


Ahogy irtam nem szeretnek izmot novelni (ami nem is olyan konnyu) csakis formaban tartani magam es leadni max 5 kilot es a leheto legkevesebb izmot vesziteni. Sulyzozni biztos nem fogok mert nem szeretem nem tetszik es en szeretem azt csinalni amit szeretek:) Biciklizest szeretem. Ezenkivul turazas, teli sportok es uszas az en teruletem, ami most per pillanat nem fer bele a napjaimba.

Koszonom a sok sok valaszt.

2022. okt. 20. 12:54
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem fogsz formát tartani biciklizéssel.

Lefogysz, de petyhüdt leszel. De te tudod...

2022. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
25%
Ha csak 5 kg van rajta és a célja megtartani a formáját, a pici kaloriadeifcut és a bicikli bőven elég lesz. Sok sikert
2022. okt. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!