Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hormon kezelésektől elhíztam....

Hormon kezelésektől elhíztam. Szeretném eredményesen leadni. Hogyan fogyhatnék hatékonyan? Vagy ehhez is hormon kell?

Figyelt kérdés
hát úgy összességében feljött 30kg ami rengeteg és főleg a hasam ami nagy mintha még most is terhes lennék.Ez bánt a legjobban.Keveset eszem és mozgok is eleget biciklizem is de a kilók ragaszkodnak.A felülések segíthetnek?derékfájós vagyok nem lesz gond?
2009. nov. 29. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:

előszöris ne leadd a túlsúlyodat, mint valami kabátot a ruhatárban, mert vissza "kell" venni.

lefogyni akarj

30 kiló rengeteg. mindenképpen valamilyen szakemberrel egyeztess, mert nem két hét alatt erősödtél meg ennyire, tehát nem szabad elképesztően rövid idő alatt lefogynod, inkább több hónap alatt

2009. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!