Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért írják azt hogyha valamib...

Miért írják azt hogyha valamiböl (egy féléből) csak azt esszük magában, nem hízlal, De ha esszünk hozzá mást igen?

Figyelt kérdés
Meg pl. Sok helyen olvastam hogy. 1. nap. egésznap csak dinnye. második nap csak krupli, harmadik nap csak mondjuk karalábé. Ezt sem éretem. Miértelme ha csak egyfalytát eszünk?
2009. aug. 10. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyebb megemészteni, de igazából én sem tudom :D Egy ismerősöm így fogyott több mint 15 kilót, hogy egy nap csak egy féle ételt evett, de az lehetett bármi.. Kipróbáltam én is, egyik nap egy tál krumplistésztával, második nap egy fél doboz fagyival, és működött.. :D Persze ezt nem lehet sokáig csinálni, mert minden nap szükségünk van mindenféle tápanyagra.
2009. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ez a fogyás a jojo efektus fényében történik nem? Vissza jönnek a kilok ezzel a modszerel. nem?
2009. aug. 10. 17:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor jönnek vissza, ha aztán újra elkezdesz mértéktelenül zabálni és abbahagyod a mozgást.
2009. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!