Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyi-szert vegyek?

Milyen fogyi-szert vegyek?

Figyelt kérdés
Nem az a célom hogy gyors leadjam a súlyfeleslegem, nuku életmód váltás nélkül! Az a helyzet, hogy kondiba járok, heti 3-szor, edzek rendesen. De úgy érzem hogy ez nem elég. Kéne valami cucc ami kicsit besegít. Nem arra vagyok kíváncsi hogy ne szedjek ilyeneket mert nem tesz jót, fiatal vagyok és enélkül kéne megoldanom meg hogy ha nincs akart erőm nem fog menni, úgyis visszajön a súly meg ilyenek. Olyan írjon aki szedett valami ilyesmit és hatásos is volt, de nem drága! Amúgy 16/L vagyok ha számít a korom. Köszönöm szépen!
2011. okt. 13. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt még bárki az étkezéssel b*sztatna, nem azzal van a baj! Nem eszek fehér kenyeret, az édességeket sem tömöm magamba kilószámra, max heti egyszer, de van hogy egy hónapig nem eszek édességet. Az ilyen chips-eket sem zabálom, abból is 2 havonta egyszer ha eszek. Amúgy normálisan eszek, nem fogyókúrázom, de nem 5 embernek való adagot eszek meg, hanem annyit amennyit magamnak kell, sőt még kevesebbet is!
2011. okt. 13. 19:43
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
A fogyáshoz nem venni kell "szert", hanem éhezni kell. Nézd meg India szegénynegyedeit, hogy élnek, micsoda különbségek vannak pl. köztük és közted. Jó dolgotokban nem tudjátok már mire szórni a pénzt, menthetetlenek vagytok, mindenki csak átver. Engem majd jól lepontozol, mert azt gondolod, ezzel tévedéssé válik, amit javaslok. Tedd azt! Ennyire vagy képes? Értsétek már meg, dagikák, csak őszinte voltam, ne faljatok ha fogyni akartok. Annyi probléma van a Földön, fel se tudjátok fogni, milyen szerencsések vagytok. Ne nyavajogjatok itt , ne mástól várjátok a segítséget, mert az butaság, önámítás.
2011. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan...kit érdekel más problémája? Mert engem nem! Bill géccet sem érdekli hogy nincs egy ferrárim,pedig az neki kb létszükséglet. Mindenki arra költi a megkeresett pénzét amire szeretné! Jó hogy nem már azt mondod hogy küldjük el az éhezőknek a pénzünk -.-"


Kérdező: Edzés előtt L-Carnitint vegyél be. Olvass utánna a neten hogy milyen hatásai vannak.

2011. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendesen csinálsz minden izomcsoportra súlyzóst edzés,vagy csak a kardióparkban botorkálást nevezed edzésnek?

"Női edzéseknél" ez nem egyértelmű azért kérdezem.

2011. okt. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves első! Mint írtam nem falok, az étkezésemmel nincs gond. Nem az ilyen szerektől várom hogy eltűnjön rólam a felesleg, dolgozok mellette rendesen, csak elég lassú nekem ez a folyamat. Koplalni meg nem fogok! Amúgy ha nem tűnt fel, odaírtam a kérdésem alá hogy azok válaszoljanak akik szedtek valamit és van tapasztalatuk ezzel kapcsolatban, nem értem hogy miért kell itt "rontanod a levegőt". Nem foglak lepontozni, valamennyire igazad van, de normálisabban is leírhattad volna. -.-"

Kedves második! Köszönöm h "kiálltál" mellette, aranyos vagy! A tanácsod is köszönöm, utána nézek!

Harmadik: igen, rendesen dolgozok az izomcsoportokra is. Általában 1,5-2 órát vagyok konditeremben, minimum 50 perc kardio, és még minimum fél óra az izomcsoportok mozgatása (pl ilyen gépekkel, súlyzókat nem szeretek használni). De ha kardiózok is akkor az nem úgy van hogy lazán tögyögök, hanem rendesen beleadok amit tudok!

2011. okt. 14. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!