Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Sokat ettem ma? (Kérdésed túl...

Sokat ettem ma? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

reggeli: 2 tojásos rántotta, 2 tk. kenyér, 4 szelet Norbi sajt

tízórai: gyümölcsturmix ( tegnap csináltam 2 almából, 1 doboz eperből... ennek ma megettem a felét! nagyon soknak érzem)

ebéd: 1 nagyobb natúr csirkemell sütőzacskóban sütve.


A tízóraival szerintem nagyon felsültem, olyan bűntudatom van. Tudom, hogy gyümölcs, de olyan laktató volt, majd szét pukkadtam. Uzsonnára amúgy sovány túrót akarok enni, kb. 100 grammot. Vacsorázni nem szoktam, mert későre esne, olyankor meg már nem akarok, alvás előtt fél- egy órával.


2011. jún. 25. 15:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
az elején tök jól, simán ment, de annyi mindent írnak már itt, pl Somogyi Gergő is, hogy egy nagy káosz lett az egész. Köszönöm mindenkinek!
2011. jún. 25. 16:21
 12/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, a fogyókúrát sem kell túl misztifikálni. Egészséges dolgokat kell enni mértékkel, rendszerességgel, minél több fehérjét, kevés szénhidrátot, gyümölcsöt, sok zöldséget, annyi kalória mennyiségben, ami a munkádhoz, életviteledhez szükséges. Illetve annyit kell mozogni, emellett, hogy összességében kevesebb energiát vigyél be, mint amennyit elhasználsz egy nap (alapanyagcserét is beleszámolva). Nem kell mindenféle bodybuilder étrendet követni, hogy minden étkezésre csirkemell meg rizs meg proteinpor, azt kell enni, amit alapból szívesen eszel, de nem tocsog a zsírban, cukorban, akkor tudsz magadnak olyan étrendet összeállítani, ami hosszú távon is tartható, és életmód váltásként fogható fel, akkor biztos, hogy nem is jönnek vissza a leadott kilók. Az evés az élethez szükséges, nem szabad, hogy az ember bűntudattal egyen, és úgy nézzen egy szelet tortára, mint a világ összes gondjának az okozójára. Szerintem ennyi a lényeg.
2011. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. jún. 25. 16:36
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen mozogsz, ami az egyik alapfeltétel lenne fogyókúránál, akkor nem kell félned.

Én átlagosan táplálkozom, semmi fogyós cucc (édeset is ettem, sőt, néhanapján chipset is), mégis ledobtam 20 kilót, mert mozogtam.

2011. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Naponta 30-35 percet tornázom. Tudom, lehetne több is, de a mozgást nem rég kezdtem, majd emelem.
2011. jún. 25. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!