Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Sokat ettem ma? (Kérdésed túl...

Sokat ettem ma? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

reggeli: 2 tojásos rántotta, 2 tk. kenyér, 4 szelet Norbi sajt

tízórai: gyümölcsturmix ( tegnap csináltam 2 almából, 1 doboz eperből... ennek ma megettem a felét! nagyon soknak érzem)

ebéd: 1 nagyobb natúr csirkemell sütőzacskóban sütve.


A tízóraival szerintem nagyon felsültem, olyan bűntudatom van. Tudom, hogy gyümölcs, de olyan laktató volt, majd szét pukkadtam. Uzsonnára amúgy sovány túrót akarok enni, kb. 100 grammot. Vacsorázni nem szoktam, mert későre esne, olyankor meg már nem akarok, alvás előtt fél- egy órával.


2011. jún. 25. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy az ember fogyókúrázik, nem bűn jól lakni. Nem bűn élvezni az ételeket, finomakat enni, tele lenni. Semmi baj nincs azzal a gyümölcsturmixos lötyivel, hacsak nem öntötted fel egy kiló cukorral:)
2011. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amúgy nem raktam bele semmit csak kb. 2 ek. 1,5%os tejet. De akkor is belegondolni, hogy a boltban ilyen turmixokat tiszta cukorral árulnak, meg tudom is én, mikkel telekeverve, és nehéz felfogni, hogy ettől most nem hízok.
2011. jún. 25. 15:40
 3/15 Somogyi Gergő ***** válasza:
2%

a fogyókúra nem arról szól hogy zabáljuk tele magunkat. az úgy nem fog segíteni. és ha további válaszokat akarsz : [link]


szóval aki előttem válaszolt az egy barom mert bűn jól lakni . a fogyókúra nem piknik dagikám

2011. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1,5 hónap alatt fogytam 10 kilót, nem most akarom elrontani :( akkor nem eszem meg a túrót. és nemsokára megyek tornázni is. áá, akkora bűntudatom van.
2011. jún. 25. 16:09
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valami laktat, nem azt jelenti, hogy hizlal is.

Nagyon elnagyoltan számolva kb. 800kcal-ra saccolom a napi kajádat, ami borzalmasan kevés.

2011. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
akkor nyugodtan megehetem a túrót?
2011. jún. 25. 16:13
 7/15 anonim ***** válasza:

Ne röhögtess már, a túróval együtt saccoltam a 800kcalt.

Kevés kevés kevés, érthetőbben nem tudom elmondani.

2011. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amúgy úgy látom, elkezdted megtenni az első lépést a táplálkozási zavar felé. Már nem tudod felmérni, mi számít normális étkezésnek, normális adagnak meg egészségesnek.
2011. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Edd meg még amit terveztél mára. És így sem sok.:)
2011. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Somogyi Gergő:) te egy f*sz vagy:) ha eszel csirkemellet egy csomó zöldséggel jól fogsz lakni, de mivel nem vittél be valami sok kalóriát, nem hízol. Nem kell zabálni fogyókúra alatt, máskor sem, de nem baj, ha jól laksz. De gratulálok az értelmes hozzászólásodhoz, biztos nagyon szép életed lehet, ha itt éled ki magad, hogy étkezési zavarba kergetsz amúgyis láthatóan gyenge önértékelésű embereket. Szép napot!:)
2011. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!