Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Egy 1 hetes fogyókúrát szeretn...

Egy 1 hetes fogyókúrát szeretnék elkezdeni és grapefruit-ot ír benne szerintetek helyettesíthetem naranccsal? Egyébként nem is szeretem a grapefrútot :D

Figyelt kérdés

[link]

Valaki próbálta már? És ha igen milyen tapasztalatai vannak vele kapcsolatban ? :D


2011. ápr. 10. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:

A narancs is diétás,és magas a vitamintartalma,ugyanugy citrusféle szóval helyettesitheted.

Mandarinnal viszont ne annak magasabb a cukortartalma.

2011. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó a narancs mert abba sok a cukor ha belegondolsz azért olyan keserű a grapefruit mert nincs akkora cukor tartalma ráaádsul a zsírégető ghatása is nagyobb mindenesetre akkor ezt ajánlom: [link]
2011. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszii :D am ezt néztem ki csak olyan furi h se kenyér meg se abonetett nem ír mellé se paradicsomot meghalok tojás túladagolásban *_*
2011. ápr. 10. 21:42
 4/10 A kérdező kommentje:
fú összekevertem a linked egy másikkal bocsi :) egyébként ez jobb köszii :) remélem h sikerül lefaragnom a 63-64 kilómból 60ra :)
2011. ápr. 10. 21:46
 5/10 A kérdező kommentje:
még egy kérdés tejföl helyett kefír ?
2011. ápr. 10. 21:50
 6/10 anonim ***** válasza:
nem fogynod kéne kedves kérdező, hanem okosodni. akkor nem akarnál ilyen idióta diétákat csinálni...
2011. ápr. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Remélem,hogy ha el is kezdted,még ma véget vetsz ennek az ökörségnek!Ezzel a diétával csak sanyargatod a tested.:(

Egy nap 5-6x kell enni kis adagokat,az a legjobb,ha minden étkezés teljes...a szénhidrát mennyisége legyen az estéhez közeledve csökkenjen,vacsorára főleg fehérjedús ételt egyél!Igyál napi 3l vizet és mozogj sokat!


És ezt olvasd el!Minden benne van!

Ezzel leszel sikeres!


[link]

2011. ápr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó a kefir:) hány cm vagy?
2011. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 hetes fogyókúra sajnos nem létezik. Ennyi idő alatt főleg vizet veszíthetsz, zsírt nem.


Abszolút egészségtelen és értelmetlen. Az elhízásra egy gyógymód van: életmódváltás. Nem egy hétre.

2011. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
172 centi csak ajj nem tudom jön a nyár meg a média azt mondja h legyünk vékonyak tudom h butaság .
2011. ápr. 24. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!