Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy 1 hete zabálok?

Mit tegyek ha úgy 1 hete zabálok?

Figyelt kérdés

Folyton éhes vagyok,pl. a mai étrendem:

reggeli: 1 zsömlés szendvics+egy nagy bögre tejeskávé

ebéd: 2 tányér gulyásleves

délután 3-4 barack 2 szelet dinnye + egy csomag chips

vacsora: egy tányér sültkrumpli

aztán előbb megettem még egy nagy szelet kenyeret szalámival majonézzel és sajttal. és most is tudnék még enni valami nasit,de próbálom tartani magam.2 hét múlva lesz egy fontos esemény,én meg nem bírom ki,hogy ne egyek.:S:S


2010. júl. 10. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is sok kaja.:D
2010. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért van, mert szarul kajálsz.

A reggeliben nem volt rost és vitamin (legalábbis nem írtad le). A fehér liszt megemeli a vércukrodat hirtelen, aztán az hirtelen le is zuhan, máris éhes van. A teljes kiörl. ezért jobb. Nem írtál zöldségeket sem.

Ebéd: levessel jól lehet lakni, de 1 óra múlva éhes vagy. Ebben nincs semmi meglepő.

A délután oké, kivéve a chips, ahelyett valami normálisat kellett volna enni, kiegészítendő az ebédet.

Vacsora: na ezt inkább hagyjuk! :) Vacsira sült krumpli? Ráadásul hús nélkül? Mitől laktál volna jól? Se fehérje, se zöldségek.

Nem is csodálom, hogy éhes voltál. A kenyérhez a tudnivalókat lásd a zsemlénél.

2010. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kevés az étkezés,én beiktattam hogy 3 óránként eszek keveset, zsömle meg kenyér..1 óráig jól laksz,utána megint farkaséhes vagy. Előttem leirták az okát. Több zöldséget,gyümölcsöt,sovány húst,tejterméket egyél és a zsömlét meg a kenyeret cseréld le teljes kiőrlésüre,vagy zabpehelyre (natúr). Az is tökéletes,összetett szénhidrát ,sokáig laktat akkor is ha keveset eszel belőle,nem dobja meg az inzulinodat,és olcsó a teljes kiőrlésü kenyérhez képest,de igazából ha nem zabálsz egész nap kenyeret,csak mondjuk reggelire,akkor a teljes kiőrlésü sem drága mert kevesebbet kell belőle enni,és igy több napig elég. Ebédre sovány húsok,zöldségek,durumtészta,barnarizs
2010. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!