Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagadt vagyok? Szerintem nagyon

Dagadt vagyok? Szerintem nagyon

Figyelt kérdés

13 éves vagyok 135cm 38kg?

Szerintem nagyon dagadt vagyok..

Mit javasoltok fussak vagy mien torna gyakorlatot hogy,legalább 28 kg legyek?


2010. jún. 30. 15:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hát szerintem is kamu.én 14vagyok,és 157 centi.és így is rohadt alacsony szval...amugy ha nem kamu akkor...én 41 kg vagyok,és így is dagadtnak érzem magam.mások meg vékonynak mondanak.szval vagy fogadd el magad vagy fogyj de max 4-5 kg-t...egészséges kajálás,és mozgás.ennyi.
2010. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kamu,de mekkora! 13 évesen 135 centi,persze
2010. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom a higagyu embereket,nem tudom mért nem lehet olyat csinálni hogy csak öszinte válasz.

Esküszöm nem kamu!!!

Csak most méretkeztem és 137 cm a kg 38kg

Mindenki azt hiszi elsős vagyok .

Ha nem hiszitek el ne irjatok,mert ez nem a természet feletti téma.

Ott lehet hazudnak,de itt nem szóval nee irjanak olyanok kösszz

2010. jún. 30. 20:51
 14/16 anonim ***** válasza:
19:55-ös válaszoló szerintem te beteg vagy én 21 évesen vagyok 156 centi és 43 kiló úgy, h egy anorexiából gyógyultam fel! 157 centi és 41 kiló és te daginak látod magad??? Akkor sorry, de orvos! Egyébként a válaszodra én elhiszem, h alacsony miért ne lenne, de 13 évesen még csak most kezdesz majd nővé érni el akarod cseszni hülye fogyókúrával nem fogsz rendesen fejlődni! Egyél minden nap és tornázz sokat! Persze csak a magad örömére, ne kényszerből!
2010. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A BMI, amit valaki linkelt, ha megnézted, a magasságodhoz és az életkorodhoz a súlyod pont ideális.

13 évesen ne fogyókúrákkal, meg hülyeségekkel foglalkozz, hasznosan is eltöltheted az idődet...

2010. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Nagyon rendesek vagytok. És aki a linket küldte őneki is ezer köszönet.

Persze azoknak is akik elhitték hogy ilyen kicsi vagyok,akik nem azokat sajnálom.

2010. júl. 1. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!