Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehetséges így 25 nap alatt?

Mi lehetséges így 25 nap alatt?

Figyelt kérdés
Korábban nagyon keveset mozogtam, így hiába ettem kevesebbet, nem nagyon fogytam, aztán kétszer annyit híztam vissza, a szokásos probléma. Most viszont szeretnék megszabadulni jó sok kilótól, 25 napom van rá. 174 centi vagyok és 94 kiló. Ha holnaptól rengeteg mozgok mondjuk napi 2 órát, heti egy nap szünettel és közben normális ételeket és keveset eszem, akkor lemehet ennyi idő alatt 7 vagy nyolc kiló, esetleg több vagy mennyire számítsak? Utána normális tempóban folytatnám a fogyást, de ez most fontos lenne. Köszi a válaszokat.
2010. jún. 22. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Majdnem egy hónapod van, csodát is tehetsz ezalatt. Lehetsz kicsit drasztikusabb a kelleténél, ha utána ésszerű tempóban haladsz tovább. Most lehet, le fogtok pontozni, de én megértem, hogy vannak nagyon fontos alkalmak, és jól akarsz kinézni. Azt tanácsolom, ebéd után fogyassz csak zöldségeket, ebéd is legyen könnyű, de fehérjében gazdag, reggeli pedig lehet bármi, persze a mértékre figyelj. Pihenőnapot nem éri meg hagyni, mozogj minden nap valamennyit, pihenőnapon esetleg sétálj 1-2 órát. A vitamin és fehérjefogyasztás elengedhetetlen, így ezekre mindenképp figyelj. A zsírokat és szénhidrátokat nagyon kis mennyiségben próbáld bevinni. Mozgáshoz betekerheted magad fóliába, főleg a hasad, jól leizzad ennek köszönhetően.

Mielőtt valakinek ellenérzései támadnak a befóliázással kapcsolatban: Próbából 1 óra futáshoz majd súlyzózáshoz betekertem a hasam fóliába+ neoprene öv, a lábam is+ neoprene edzőnadrág, ami megtartja a hőt. Lemértem centiben előtte, utána, és a hasamon volt 2 centi mínusz. Megmértem reggel is, és reggelre mínusz 3 centi, bár ehhez a diéta is biztos közrejátszott. Érdekelt, mert én mindig használtam ezt a módszert, viszont itt az oldalon sok olyat olvastam, hogy hatástalan. Úgyhogy ajánlom! És azt is, hogy vezesd naplóban a centiket és kilókat. Számodra is motiváló erővel fog bírni. Sok sikert kívánok!

2010. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én mikor elkezdtem gyurni szedtem danabolt 120kg ról lementem 90 re majd megint 100 ra most (no ego) adonisz testem van
2010. jún. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

elsőnek köszönöm a választ és a bíztatást, igyekszem majd, bár a fóliával én is szkeptikus vagyok, de talán kipróbálom.

01:21. nem szoktam lepontozni a kérdéseimre adott válaszokat, úgyis magadat minősíted, kösz, hogy így éjjel áldoztál ennyi időt arra, hogy beszólj.

01:34 nem élek szteroidokkal és egyébként lány vagyok, de köszi.

2010. jún. 23. 02:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt nem érdemes 4 kilónál többet fogyni, mert visszajön, ahogy korábban. Olyan projektbe kezdjél bele, amit később is tudsz folytatni, különben nincs értelme. Ha most minden nap 2 órát tornázol, egy hónap múlva viszont megint semennyit... tök mindegy. Lehet most intenzívebben, de muszáj lesz később is, legalább 2 naponként.


Mi értesz "normális" kaja alatt? A hagyományos konyhát tésztával, krumplival, vagy azt, amire szükséged van (zöldség, gyümölcs, fehérje)? Mert ez nagyon nem mindegy. De ez is olyan, hogy be kell látni, mire van szüksége a szervezetednek, és azt megadni neki, de nem 1 hónapig, hanem életed végéig.

2010. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!