Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázol? Itt egy érdekes...

Fogyókúrázol? Itt egy érdekes cikk.

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 20. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi benne az érdekes? Nekem nem túl sok újat mondott. Eddig is tudtam, hogy ha kifogás keresésről van szó, abban bővelkedünk, én is ilyen vagyok. Könnyebb siránkozni, mint elindulni és tenni valamit. De ha elindulsz az úton, akkor már nincs baj, csak fel kellene ismerni, hogy mi a jó nekünk.
2010. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
milyen igaz...
2010. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném, h csak a magyar nőkre vonatkozik..az égadta világon mindenkire:P ennyit helyesbítenék:P
2010. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Első: pontosan erre "céloztam", rengeteg kifogással teli kérdést olvasva itt. Sokan várják, hogy pár hét alatt megszabadulnak attól a súlytól, amit az előtte lévő hónapok során szedtek fel, stb. El kell dönteni, mi a cél, el kell határozni, hogyan, aztán véghez is kell vinni.
2010. jún. 20. 10:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szétnézel itt a fogyókúrás kérdések között,láthatod, hogy a legtöbb úgy kezdődik: "hogyan/mennyit tudnék fogyni 1hét/hónap alatt,mert addigra jól kell kinéznem!" kb.csak 1-1 alkalmakra akarnak csinosak lenni, máskor nem érdekli őket. Ehhez tényleg kevés ennyi elhatározás.
2010. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért itt főleg azt a korosztályt (30-40 éves nőket) emelik ki, akiknek családjuk van. Gyakorlatban egy kicsit másképp néz ki egy ilyen korú nő élete és időbeosztása, mint egy 20 évesé. Reggeltől estig dolgozik, otthon a második műszak, takarítás, főzés, mosás,vasalás, gyereknevelés stb., este pedig leül a családjával vacsorázni. Mert ha nem tenné, megbomlana a családi közösség. Vacsorához le KELL ülni, és együtt lenni a családdal, megbeszélni, hogy aznap mi történt!

Ha vége a vacsinak, jöhet a mosogatás, gyerekfürdetés, a másnapi ruha kikészítése stb., stb.,

Ember legyen a talpán, aki még ezek után nekiáll otthon tornázni, vagy elmegy a fitnessz terembe!! Örül a szerencsétlen, ha le tud ülni a s.ggére, mert olyan rohadtul fáradt! Lustaság??? Hát nem!

Szóval: ezt a cikket vagy férfi írta, vagy olyan nő, akinek nincs családja, vagy ha van, akkor fontosabbnak tartja a saját testét, mint a családot. Esetleg a férje eltartja, így meló helyett járkálhat tornázni, fodrászhoz, kozmetikába stb.

2010. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó választ meg gondolom nő írta. Olyan nő, akit a cikkben is írtak.
2010. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Utolsó előtti választ valószínűleg olyan nő írta, akinek nem az az elsődleges problémája, hogy van rajta 5 kg (mondtam egy számot) felesleg.

Én is van, hogy nekiállok tornázni éjjel, mikor a gyerek alszik, de ha felébred, vagy sír, stb., nyílván ő az első, és nem az, hogy "jaj, a combom 4 cm-rel vastagabb, mint kéne", vagy "jaj, így hogy lesz meg a 0,7-es derék-csípő arányom".

És mire utána visszaalszik, nem látok kettőig, dehát kinek mi...

(Nem zabálok egész nap, zsíros kajákat nem is bírom, de nem mindig megoldható "fittnek lenni"...)

2010. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a vékonysághoz pont nem kell erőfeszítés, hisz a gyarapodáshoz kell folyton enni.Ha nincs időd, nem eszel annyit, nem nassolsz, nem hízol.
2010. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem egészen. Az az egészséges, ha napjában 5-6x eszel, keveset, + nem mind1, hogy mit.

De akinek nincs ideje napközben enni, az délután/este pótolja be, és egyszerre eszik sokat, sajnos ez hízlal a legjobban.

Annak, aki alkatilag vékony, tényleg nem kell hozzá erőfeszítés... Aki meg alkaltilag nem ilyen, az ha beledöglik, se lesz vékony. (Lehet csinos, fitt, és nézhet ki jól, de vékony sose lesz. Ezt sokan nem tudják megérteni.)

2010. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!