Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy gond, hogy megettem egy...

Nagy gond, hogy megettem egy túrórudit?

Figyelt kérdés
Diétázom meg tornázom, de nagyon édességehetnékem volt. Megettem egy piros pöttyöst. HA már nem vacsorázom akkor nem nagy gáz?
2010. jún. 18. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha élvezted, akkor nem gond. XD
2010. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de elég gáz, hogy egy túró rudi miatt nem vagy hajlandó vacsorázni
2010. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még nem állt át teljesen az agyam a diéta ezen formájára (fehér liszt, cukor, tészta kiiktatva) és nem tudom, hogy mit szabad vacsorára ennem, ezért gondoltam, hogy az a rudi nagyon nem idevaló a csoki miatt
2010. jún. 18. 17:41
 4/9 anonim ***** válasza:

A sok cukor miatt ilyenkor a vércukrod nagyon megszökik és ha hízékony vagy akkor most hajlamos vagy zsírrá alakítani a testedben lévő szénhidrátokat.

Egyszer nem vészes.

2010. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vacsora: sült hús + rizs + saláta
2010. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak!

Ha délben már ettem főtt ételt akkor vacsorára már nem kívánom. Mit lehet helyette enni?

2010. jún. 18. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne "kívánj" fogyni se! Egyébként vacsorára ehetsz zsírszegény túrót is.
2010. jún. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, én sem szoktam főtt ételeket enni vacsorára, teljesen megértem a helyzetedet. Virslit, vagy csirkemellsonkát szoktam enni, paradicsommal, paprikával, és uborkával. Néha mozzarellát is vágok fel, ha nagyon megkívánom. Ezenkívül ha ezeket már unom, akkor inkább puffasztott rizst eszek, valamilyen körözöttel, vagy zöldségkrémmel, amit otthon keverek ki magamnak. :)
2010. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak a jó ötleteket, az utolsó előttinek pedig: Miért baj az, ha egy nap nem eszem kétszer főtt ételt? Hol van az megírva, hogy hideg kajából nem lehet egészségeset és táplálót enni?
2010. jún. 19. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!