Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Baj, ha megettem 2 olyan...

Baj, ha megettem 2 olyan túrórudit, ami pont máig volt jó?

Figyelt kérdés
Mindig előtte 5 nappal szeretem enni amikor friss és még tudom, hogy egész biztosan jó. Viszont ma nem néztem h meddig jó hát aztán látom hogy pont máig. Ugye nem lesz tőle semmi bajom?
2009. okt. 23. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem mozog benne kukac, addig nem.
2009. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, de semmi bajod nem lesz, mert nekem volt már olyan, hogy lejárati idő után 3 nappal ettem meg véletlenül és nem lett semmi bajom.Megnyugodhatsz!Semmi bajod nem lesz!
2009. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha holnap etted volna meg, akkor sem lenne semmi bajod.

De ha már több mint egy hetes, akkor hanyagold:D

2009. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem lessz semmi bajod ha hűtöben volt..én még joghurtot is megeszem még utána is pár nappal amikor lejárt mert hütöbe volt.. és nem lett soha töle semmi bajom:)
2009. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igazábol a lejárati idő a bolti eladásra érvényes. legtöbb terméknek 1-2-6 nap után sincs baja. sőt van olyan is, ami 2-3 hónappal utána is fogysztható. a tescóban tegnap vettem 4 db actívia joghurtot, ma jár le a szavija, de még holnap is bátran megenném. ( a 4 db volt 115 ft,)
2009. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizony, a legtöbb terméknek tovább tart a szavatossága, mint amit ráírtak. Tehát mindegy, ha elvileg lejárt a szavatossága, mert ha az illata és íze ugyanolyan, és külsőre sem látsz elváltozást, nyugodtan megeheted.
2009. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, meddig jó, ami rá van írva. Én is ettem már nem egy olyan terméket, ami már lejárt. Lehet azt érezni, ha már rossz. Ha nem volt rossz íze, akkor semmi bajod nem lesz tőle.
2009. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jóllaksz vele:D semmi bajod nem lesz szerintem se nekem nem lett
2010. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!