Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megettem. Lesz valami bajom tőle?

Megettem. Lesz valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
Pattogatott kukoricát ettem, mikor az egyiknek furcsa édes íze volt... nem tudtam mi lehet, eléggé meglepődtem, de igazából nem volt rossz ízű, így lenyeltem. Később láttam, hogy az edényben vannak ilyen kis peték, vagy nemtudom micsodák... tehát valami biztos lerakta benne a petéjét, én meg bekaptam egy kukoricát, ami tele volt vele. Lesz tőle valami bajom?
2010. nov. 29. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle semmi bajod. Szétmarja a gyomorsavad és megemészted.
2010. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a gyomorsav még a halszálkát is szétmarja.
2010. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az zsír:D

köszi:P

2010. nov. 29. 23:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért tarthatsz 2 nap fokhagymakúrát.
2010. nov. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát csak ne lepődj meg amikor egyszer csak kijön egy alien a hasadból...
2010. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézz meg néhány részt a Túlélés törvénye című Bear Grills műsorból. Többet nem fogsz ilyet kérdezni az biztos. Az ürge meglát bármi lárvát, petét hernyót és FEHÉRJE csatakiáltással máris ráveti magát...
2010. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

úúristen,honnan szedted te azt a kukoricát? Méghogy peték?? Én elég sokat eszem,de még egyikben se volt semmi.

a kukából guberáltad ki talán? :DDD

2010. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!