Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megettem nyersen a Lasagnét....

Megettem nyersen a Lasagnét. Lehet vmi bajom? :S

Figyelt kérdés

és ne röhögjetek ki csak azittem már kész van,erre kiszedtem a tányéromra,betömtem kb a felét és akor vettem észre hogy fúúj,tök kemény a tészte és a húsnak is olyan fura íze van ... aztán bennemaradt az ize a számban,erre láttam hogy ott egy tej gyorsan megittam,erre annak is olyan furcsa íze volt meg olyan szobahőmérsékletű volt ... erre láttam h azis megromlott ://

lehet ettől vmi bajom?

13L


2011. jún. 13. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Maximum kifosod...a tej miatt:D
2011. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt nehéz nem kiröhögni. xD

Attól függ, milyen hús van benne, nyers sertéshústól lehet bajod. A többitől nem jellemző, bár nem kizárt. Ha szerencséd van, a tej jól megfosat, és akkor nem szaporodhatnak el benned a cuki kis lények.

[link]

A húsvét környéki híres sonkamérgezések is a rosszul főzött sonka miatt vannak, de ha megnyugtat, elég kis számban fordul elő.

Sanszos, hogy semmi bajod nem lesz, nyugi, de ha pár nap múlva (is) rosszul lennél, akkor keress fel egy dokit.

2011. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:D jó kis ebéd volt:)
2011. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,am szerencsére nem lett semmi bajom :DD még mázli,hoghy anya főtt húsból csinál Lasagnét XD a tejtől pedig semmi bajom nincs igaz ma egy picit volt egy kis okádás ingerem de sztem csak azért mert hintáztam XD de köszi a válaszokat :)) 
2011. jún. 14. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!