Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vettem egy kinder buenot és...

Vettem egy kinder buenot és miután megettem akkor láttam, hogy fél éve levolt járva a szavatossága! Lehet valami bajom? Ráadásul a Sp*r-ba vettem.!

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha lett volna valami baja, akkor az íze sem lett volna jó vagy kívülről is látszott volna rajta. Semmi bajod nem lesz, ne csinálj olyanból problémát, ami nem az.
2010. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Maximum szalmonella vagy ételmérgezés,de szerintem ha annyira erősen romlott lett volna,azt megérzed rajta.
2010. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért én visszamennék abba a sparba és megnézném, van-e még ilyen csoki-kövületük. Ha találnék, azonnal beírnék a vásárlók könyvébe.


Láttam már 4 hónapja lejárt epres milkát: apró kukacok voltak a töltelékben. Gondolom, a többi csoki is így "működik". Persze, van aki ínyencfalatnak tartja (lsd.kukacos sajtok), de szerintem a többség nem kér belőle :=)

2010. szept. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Pereld be a SPART


mondjuk arról nem tehetnek ha a romlott polcról szoktál szemezgetni :s

2010. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, élsz még?:)))
2010. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!