Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért piros az arcom? Ráadásul...

Miért piros az arcom? Ráadásul hámlik is.

Figyelt kérdés

Már megszoktam, hogy soha nem tökéletes a bőröm. Ekcémás a kezem, lábam, az arcommal csak télen volt bajom. De most kb 1 hete megint kezd pirosodni, pedig ugyanúgy kenem a krémmel amit kaptam.. Olyan ronda, mintha folyton el lennék pirulva, annyira utálom. Ráadásul nem is sminkelhetek, mert lemosni nem tudnám mivel.. Ha szappan ér az arcomhoz akkor utána kb 1 hétig totál száraz...

Ja és a szemem alatt kicsit duzzadt is, viszket és ott hámlik.


Nem tudom már, mit csináljak vele. Esetleg valaki járt hasonló cipőben?


2011. márc. 28. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is szokott lenni,csalánkiütésem volt,ételallergia miatt.de nem árt megnézetni,nem tudjuk így mi lehet:)
2011. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled, mintha én írtam volna ki a kérdést :( Nagyon rossz, én annyira rosszul érzem magam ettől, hogy már nem nézek az emberekre sem, és elfordítom a fejem, nagyon frusztráló. Dove szappannal mosom, mert az még bírja, de a simát, meg az arclemosókat egyáltalán nem. Utána Shea vajjal kenem be, sok jót írnak róla a neten, de nekem olyan látványosan nem segített, max annyit hogy már nem húzódik a bőröm napközben. Utálom a fejem...

26\l

2011. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem azért ennyire nem durva, bár nekem már muszáj gyógyszertáros fürdetővel mosni, és kaptam rá arckrémet is (amit gy.tárban kevernek ki...)

Voltál már bőrdokinál 2.?

2011. márc. 28. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egy erős, hideg szembeszéltől (pl. biciklizés) sikerült?

Le lehet mosni, sminklemosó krémmel. Alapozd le egy igen márkás (pl. Vichy) alapozóval, az a huzat ellen megvédi.

Menjél bőrgyógyászhoz!

2013. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!