Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Borsópörköltet mivel?

Borsópörköltet mivel?

Figyelt kérdés
Borsópörkölt készül nokedlivel ebédre. Nem tudom,hogy mi illene hozzá, hogy ne hízlaljon. Magában vagy savanyúsággal? Bár az lehet nem is illik hozzá. Valami ötlet?
2010. jún. 18. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen az a borsópörkölt? leírnád a receptet?
2010. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mint a rendes pörkölt csak hús helyett borsó van benne.

Olajon hagymát kell dinsztelni majd beletenni a borsót, vízzel felengedni, só bors, és főzni kb 20percig.

2010. jún. 18. 09:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi úgy készítjük a borsópörköltet, hogy teszünk bele egy kis füstölt sonkát és egy kis fűszer paprikát is. Több levet hagyunk neki és ebbe szaggatjuk bele a nokedlit. Igaz, hogy a nokedli hizlal, de úgy a finom. Ha viszont kihagyod, akkor is jó. A borsó nem hízlal, a hagyma sem és a sonkától laktatóbb lesz. Tehát tegyél bele füstölt sonkát.
2010. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi,jó ötlet. Erre nem is gondoltam:)

Amúgy mi is teszünk bele paprikát is. Nokedlit meg külön vízbe szaggatjuk. De persze a nokedlivel az igazi:)

2010. jún. 18. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi savanyúsággal vagy magában esszük. :)

Én legjobban kovászos uborkával szeretem! :) Nyami!

2010. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudom nagyon szívás,és nagyon drága de úgy nem hizlal csak,ha update lisztből készíted,mert abban nemigen van liszt csak lisztpótló valami?(ezt nem tudom)a teljes kiörlésű és tönköly,rozs ugyanúgy hizlal,csak egészségesebb,mint a sima.

off:imádom a borsópörköltet,küldesz nekem?:P

2010. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

update liszt a lószart, egyél kevesebb nokedlit és kész, ha már annyira bűntudatod van egy normális kajától, hogy nem mersz enni belőle egy adagot + ha rendesen megrágnád és lassan ennél, akkor kevesebbel is jól laknál.....


nem mellesleg, ha sportolnál, vagy legalább délutánonként sétálnál egy órát, akkor nem lenne ilyen nagy kajagondod

2010. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Küldök persze:P

Paradicsommal ettem,és 2ek nokit tettem hozzá:P

2010. jún. 18. 11:17
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó te akkora egy paraszt vagy Bmeg. Állandóan jössz itt a sporttal, közbe meg azt se tudod h mikor mit mozgok. És tudod sokunknak van annyi feleslegünk, hogy egész nap mozoghatnánk ha össze vissza zabálnánk mindent. A kaján van a legnagyobb hangsúly a fogyókúránál, aztán a súlytartásnál pedig a mozgáson. Nem azt irom h nem számít a sport, de ha nokedlit zabálnék a borsópörkölttel és utána mozognék egész délután, esetleg akkor kompenzálnám a bevitt kalóriát. Úgyhogy te csak ne osszad az eszed állandóan, hogy sport így, meg lusta itt mindenki, csak te vagy nagy sportember. Azt se tudod kik vagyunk, és ha minden ilyen kérdébe nem irjuk le h de persze mozgunk heti 4-5x, akkor egyböl jön a leb@szásod, hogy mozogni kéne.

Többieknek köszi a választ:)

2010. jún. 18. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!