Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem kívánok semmit?...

Miért nem kívánok semmit? Vagy ez csak a meleg miatt van?

Figyelt kérdés

Kiskoromban egészen vékony voltam,mikor megszületett a testvérem,onnantól kezdve mindig reggel kakaó-macikávé,reggeli,tízórai....és szinte mindig ettem.Tavaly november-december környékén elkezdtem arra figyelni,hogy mikor és mit eszek.Sportoltam egy csomót,ment is le 2-3 kiló,ismerősök is megjegyezték,hogy mennyit fogytam.De kb.egy hónapja alig kívánok valamit!Viszek az iskolába egy joghurtot,ebédelni azt szoktam,amit anyum főz(nem mindig)délután mikor hazajön a nagymamám,és hoz valamit,akkor néha eszek belőle egy kicsit.Úgy érzem,hogy semmit sem eszek,(napi 1l folyadékot iszom,kb)és mégsem vagyok éhes!Miért?

160centi/69-70kiló/14/L


2010. jún. 11. 08:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi az élettörténet miatt.
2010. jún. 11. 08:26
 2/9 anonim ***** válasza:

Mondhatnám, hogy a meleg miatt. Nekem sincs mostanába étvágyam a 40fokban:D de azért az elmúlt 1 hónapban nem volt mindig ilyen meleg.

Viszont alapból meg kéne hogy igyál legalább 2l vizet!Főleg ilyen melegben még 3at is. Inni kell! De enni is egyél legalább 3x egy nap, még ha nem is kívánod, mert később úgyis elkezdessz enni, és azt te se akarhatod, hogy hízzál majd!

2010. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Végül is egynek a reggeli joghurtom,ebédre is eszek valamit általában,harmadinak meg elmegy a délutáni-esti kis valami.
2010. jún. 11. 08:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki keveset eszik, annak összeszűkül a gyomra, így kevesebbet is kíván, mert nincs éhségérzete.Folyadékot valóban többet kellene innod,de az étkezésed magad "irányítod". Ha éhes vagy egyél, de keveset, este már ne egyél nehéz ételeket. Nagyon helyes, hogy figyeled a minőséget is. Az, hogy most kevesebb kaját kívánsz, az betudható a melegnek is. Sportolj, fogyassz egészséges ételeket, igyál megfelelő mennyiségű folyadékot, és vigyázz, soha ne éhezz. Pár év múlva kialakul az a súlyod, amivel csinosnak/elégedettnek érzed majd magad, de jelenleg növésben/fejlődésben lévő fiatal vagy. Egyél sok gyümölcsöt, mert az is egészséges.
2010. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez egyik sem válasz a kérdésre. Kérdező, csináltass egy labort, nem normális, hogy egy hónapja nem vagy éhes. A nagy melegben valóban kevesebbet eszik az ember, de attól még éhes, csak inkább zöldségre, gyümölcsre vágyik, nem bablevesre meg rántott húsra.
2010. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Anyukám is mondta,hogy egyek kicsit többet,de nem bírok!

Ma még nem reggeliztem,úgyhogy mielőtt bemegyek az iskolába,eszek valamit.

2010. jún. 11. 09:50
 7/9 anonim ***** válasza:

a meleg miatt van. én is 5 kilót ledobtam és ebben a kánikulában az ember csak a vizet kivánja :)

17/L

2010. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

végül megettem ma reggel egy zsömlét salátalevéllel meg egy csirkemellel,egy joghurtot suli után,és mikor hazaért anya 7óra fele,megetetett velem egy egész sulirudat(sajtal meg paradicsommal) vagy mit,utána eléggé rosszul voltam....

folyadéknak meg vittem egy liter vizet,szépen el is fogyott,meg 1,5l-es üveggel(igaz hárman)délután meg citromos vizet ittam.

[köszönöm a válaszokat,eléggé vegyesek,jóéjt mindenkinek (: ]

2010. jún. 11. 23:14
 9/9 A kérdező kommentje:
persze nem egy egész csirkemellet ettem,csak egy kis szelet volt
2010. jún. 11. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!