Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám legegyszerűbben...

Hogyan tudnám legegyszerűbben formába rázni magam a nyárra?

Figyelt kérdés
Nem fogyókúrázni akarok, nem érzem magam kövérnek, csak szeretnék feszesíteni fenékre meg hasra. A nagyobb probléma az hogy kevés időm van, érettségi, felvételi alkalmasságik sorba, és még a jogsim is folyamatban van:) lépcsőgéppel probálkozom de sajnos a szívemmel voltak bajok így nem merem túlterhelni 5-perces szakokra bontva kb napi fél órát merem csinálni... Felülésekről meg ilyenekről már sokat hallottam hogy gyakorlatilag önmagba semmit nem csinál:) Valami jó tipp? köszönöm
2010. jún. 9. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
bringázz
2010. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csak joindulatból mondom hidd el.

Szóval feszesíteni megerőltetően kell, ha tényleg gond van a sziveddel nem fog menni...

2010. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért nem fogok szívinfartust kapni nem olyan típusu gond van vele:) Csak nem bírom tőle a terhelést annyira, de nem gáz amúgy.(amire rájátszik hoyg elvagyok tunyulva elég keményen:D ) Gyorsabban fáradok mint más.

De azért köszi:) Ha nem vesszök figyelembe hogy gyorsan fáradok akkor mit tudtok ajánlani?:D Bringám sajnos nincs és nincs egy forintom se :S

2010. jún. 9. 20:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg annak van értelme hogy szakaszosan csinálom pl ezt a taposo vagy lépcsőző vagy milyengépet?:) Vagy csak akkor használ ha sokáigegyhuzamba csinálom?:D Tudom sok hüyle kérdés...életemben nem probáltam még sosem volt baj a testemmel
2010. jún. 9. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Futás-Réka_víz!!!!! Tuti siker:)) Sok sikert
2010. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
úszással, sétával kezdjed, aztán bringa
2010. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!