Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Vékony vagyok...

Mit csináljak? Vékony vagyok de a fenekem nagyon nagy, diétáztam, keveset ettem, még vékonyabb lettem de a fenekem nem változott, sőt! Így még gázosabb:S

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
egyél rendesen és sportolj ;)
2010. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés lehet. A sógornőm 15 éve küzd, hogy lefogyja a széles csípőcsontját és nem érti miért nem megy neki.
2010. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Van az a szőke csaj, aki időjárást jelent az RTL klubon. Neki is ilyen alakja van. Tavaly még tragédia volt, ahogy kinézett! Csak oldalt hagyták állni. Mára a stylistja kikísérletezte, mi áll neki jól, és nagyon csinos!! Kimondottan jól néz ki. Kicsit fogyott, de nem sokat, mégis,mintha nem is ugyanaz a nő lenne. Őt figyeld, mit visel? Nagyon szigorúan!

Szinte mindig sötét alj van rajta, térdben bővülő, esetleg nadrág, de nagyon nem mindegy, milyne fazon milyenn díszítéssel.

és nagyon szép szemet vonzó felsők. Így optikailag kiegyenlít. A szem.

A te alakod szép, nőies, csak nagyon kényes. Nagyon ügyelni kell a ruhaválasztásra.És ragaszkodni a bevált aljhoz, szigorúan. Hordj hosszú csüngő fülbevalót, nem is hinnéd, de a tekintet irányításával nagyon sokat számít. Szép smink is szükséges.


A reformkorban királynő lettél volna ezzel.

2010. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na képzeld én ugyanígy néztem ki. Tragédia volt. 56 kg voltam majdnem 100 cm-s csípővel. Na el tudsz képzelni. Nem ,nem igaz , hogy bele kell törődni. Nekem a biciklizést és a görkorit javasolták és bevált. Teljesen eltűnt a széles csípőm hál istennek.
2010. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen tényleg van egy ilyen típusú lány a RTL klub időjárás jelentését mondja esténként. Viszont nem igaz, hogy mindig jó ruhát adnak rá! Kritikusan figyeld meg estéről-estére, hogy milyen ruha áll jól és mi rosszul. :)

És ne add fel sportolj, mozogj rendszeresen, hidd el, egyszer a popsi is elkezd csökkeni, de ha alkatilag széles csípőd van akkor törődj bele, hogy nem lesz fokhagymafeneked, helyette szép kerek popsit tudsz faragni. :)

2010. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a szőke Pataki Zita?
2010. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!