Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem változott...

Mit tegyek? Nem változott semmi mégis hízok mint fogyok.

Figyelt kérdés

Sosem voltam vékony alkat, és apámtól örököltem ezt is mint minden mást..minden nap kell mozognom, egy nap kihagyás után úgy nézek ki mint aki 5 kilóval lett több. Eddig nem igen figyeltem rá, az elmúlt egy évben tűnt fel, hogy nyáron, mikor ugye melegben jobban izzadok, könnyebben is fogyok, de most így télen, hiába növelem meg a mozgást és eszek ugyan úgy vagy épp kevesebbet, egyszerűen visszahízok és kezdek belefáradni már ennyi mozgásba..szedjek mellé valami tablettát vagy mit csináljak? Eddig a mozgással meg táplálkozással se volt gond, tényleg az a baj hogy télen semmit nem fogyok mert hidegben nem tudok izzadni vagy nem tudom..karácsony körül se eszek több édességet, mégis mintha vagy 10 kiló szaloncukrot ettem volna vagy nem tudom..valami ötlet? vagy menjek orvoshoz hátha ott tudnak segíteni?

Nyár vége óta a derekamra szedtem fel annyi kilót hogy a két markommal meg tudom fogni a hájat..


2010. dec. 24. 01:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy 17 vagyok, 170 cm, de nem tudom hány kg mert sose szerettem mérlegre állni..70-80 körül lehetek talán (ha nem több..).
2010. dec. 24. 01:47
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt az öröklődéses dolgot felejtsd el.Legfeljebb a rossz szokásokat tanulhattad el.Itt a válaszod.

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__13..

2010. dec. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hidd el nem csak azokat örököltem..

Amúgy lány vagyok nem izmosra akarom gyúrni magam, csak normálisan kinézni.

2010. dec. 24. 02:31
 4/16 anonim ***** válasza:
Ki beszélt is izmokról?Az alap dolgokkal nem árt tisztában lenni,azért linkeltem azt.
2010. dec. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Jól írta az első válaszoló ,és az alapdolgokkal sem ártana tisztában lenni ,és pl nem ilyesmikben hinni ,hogy nyáron azért nem hízok mert tudok jónagyokat izzadni,stb.

A másik meg : azért vagy túlsúlyos mert sokat eszel és nem azért mert apád is túlsúlyos . Egyszerűen sokat eszel ,lényegesen többet mint amennyit kellene.

2010. dec. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ha tuti nem táplálkozás a baj, akkor hormonprobléma is lehet, pl. pajzsmirigy. azt örökölhetted apudtól és orvoshoz kell menni vele
2010. dec. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem eszek sokat!

Az a vicces hogy nyáron esténként még 8-9 órakor is ettem rendesen kaját mint pl bolognai. De 3 hónapja azt is elhagytam, este 5-6 óra után nem is eszek, max néha egy lekváros kenyeret, de ilyenkor általában zöld teát iszom az is elveszi az étvágyam. Délben eszem rendes húsos ételeket, párolt rizzsel leginkább, de mondjuk itt a karácsony, apám csinált kb 3 napra elegendő töltött káposztát azt viszont nem szeretem, se a kocsonyát (nem vagyok finnyás mielőtt azt mondanátok, tegnap is megkóstoltatta velem apám a kocsonyát még melegen mikor levesszerű volt, de most nem tudok mit csinálni ha rám jön a hányinger már a szagától). Orvosnál is voltam már azzal hogy állítson össze egy étrendet amit követnem kell, minden stimmelt, még azok is le voltak írva mi hány kalória, ilyen legalapvetőbb kaják, és azóta is az alapján csinálok mindent, nem eszek zsíros, cukros kaját, sok folyadékot iszom, naponta mozgok...ezer és egyszer átgondoltam mindent, és tudom hogy mindent jól csinálok, mégse tudom hogy mi lehet a gond. És évek óta feltűnt hogy nyáron mindig lefogyok olyanra amilyen akarok lenni, pedig pl most nyáron többet ültem otthon mint most télen, és többet is henyéltem..mégis fogytam egész végig. Minden reggel úgy kelek fel hogy belenézek a tükörbe és semmi bajom nem volt. Most meg már a tükörbe sincs kedvem belenézni..

2010. dec. 24. 10:56
 8/16 anonim ***** válasza:
Kár ,hogy nem akarod megérteni hogy még mindig sok kalóriát eszel meg .
2010. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
tudod mi?őszintén írd le miket eszel 1 nap(mondjuk 3napodat írd le)és megmondom mi a baj!inni csak vizet igyál,semmi édesség,kevés hús,rengeteg zöldség gyümölcs és ne egyél kenyeret(max ritkán de csak teljes kiőrlésűt).ha ezt lelkiismeretesen betartod és minden nap fitsz 1 órát NINCS AZ AZ EMBER AKI ÍGY NE TUDNA LEFOGYNI!:D az meg h betartos-e,csak rajtad áll...és nem az izzadástól fogysz,mert főként csak a vizet izzadod ki ami nem egyenlő a zsírégetéssel-.- én,amit ajánlottam most neked ezt az étrendet én is követem,minden nap kondizok,bicajozok vagy akármi,és vékony vagyok,ami azt hiszem nem csoda..
2010. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
futsz*bocsi
2010. dec. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!