Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, ebből a...

Mit tanácsoltok, ebből a hasból hogy csináljak szépet? (KÉP LENT)

Figyelt kérdés

[link]


19 éves lány vagyok. a barátnőmék hívtak strandra, abban se vagyok biztos, hogy ilyen hassal el merjek e menni velük. nincs önbizalmam, de nincs is mire. a tanácsokat köszönöm szépen!


2010. jún. 8. 16:38
1 2
 11/17 clint ***** válasza:
nemértem miért takartad, hisz az arcod nem látszik:)
2010. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
51%
Ennél sokkal nagyobb alkatú nők, férfiak vannak. Mondjuk nekem is ekkora volt a hasam és tippként ha érdekel; Rubint Réka tornája segített napi 40 perc, na meg amit Norbi ír elő diétát. semmi extra csak be kell tartani hogy mikor mit eszel. Nem muszáj az ő termékeiből és nem is kell koplalni. na meg kenyér helyett ham lett. heti 5 kg fogyás. Nekem bevált.
2010. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Osynho ***** válasza:
100%
Heti 5 kg fogyás max súlyosan elhízott embereknél normális/nem káros. Az a baj, hogy nem a testúlyt kellene nézni. Ez egy alapvető probléma az embereknél. Nem fogyni kellene, hanem zsírt veszteni, a testzsír %-ot csökkenteni! A kettő között óóóriási a különbség. A legnagyobb gond, hogy a zsír nehezen megy le, az izom viszont gyorsan. Emellett pedig jelentős lehet a vízveszteség, amit sokan - tévesen - jó értelemben vett fogyásnak vesznek. Ezért van az, hogy aki hirtelen sokat fogy, az rengeteg izmot és vizet veszt, aminek következtében ugyan csökken a súlya, de úgy fog kinézni, mint egy több hetes hulla :) Szóval a koplalás, stb inkább káros, mint célravezető. Azt kell nézni, hogy mit eszel és nem megvonni a táplálékot. A kevés kaja csak lelasítja az anyagcserét, ami újabb zsírkészletek raktározásához vezet, miközben leépül az izomzat. A másik téves elképzelés a fogyóKÚRA. Nem jó megközelítés. Az, hogy valaki ráeszmél, h hirtelen sok rajta a felesleg és most 1 hét alatt lefogy elég nagy baromság. Egy rendes életmód kell, hogy vki változtasson a dolgokon. Sajnos, bár genetika függő, valamennyi mozgás elengedhetetlen a sikerhez, mivel gyorsítja az anyagcserét, kalóriát éget el, az esetlegesen keletkező izmok pedig csak úgy eszik majd a kalóriát. Ezért is könnyebb fogynia annak, aki izomosabb. Szóval sok sikert és kitartást az elhatározásodhoz!
2010. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

A hasadon zsír van, azt nem tudod egy kis diétával eltüntetni. 1 kg zsír eltűnéséhez 9000 Kcal-lal kell kevesebbet enned!

A felülést felejtsd el, az nagyon kevés kalóriát éget el.

(Remélem, nem hiszed azt, hogy felüléstől a hasadról ég a zsír? Az nem így van. Egyenletesen, mindenhonnan tűnik el. Helyesebben nem egyenletesen, hanem először onnan, ahová utoljára jött fel, és onnan a végén, ahová először jött fel. Ez genetika, egyéntől függ, ezt nem tudod megváltoztatni.)

futás, szerény diéta és kitartás.

Amúgy, teljesen jó pocid van, én gondolkodás nélkül elfogadnám, ha a barátnőmnek ilyen lenne! (Nincs barátnőm most, de ha lenne, az neki tökéletesen jó lenne.)

FONTOS! Zsírvesztés mell vesztésével is jár!!! Ha diétázol, kisebb lesz a melled!

2010. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
53%

Szia!Nincs semmi baja a hasadnak.. az enyém is ilyesmi.:)

szóval nem kel vele foglalkozni. ha megnézik hagy nézzék.

a strandon előfordul hogy megnézik sok ember hasát.. de engem nem zavar::) :)itt egy kép az enyémről is:

[link]

2010. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ugyanmár!-nehogy a hasad miatt ne menj el strandra a barátnőiddel. Hidd el nem fognak bámulni, ha meg igen hát tetszel nekik, ennyi:)

Nézd meg vannak akik 120 kilosan is kint vannak, és hát bikiniben...

Mjad nyáron rádolgozol azt kész, de ne hagyd ki, jó buli lehet..:) én nekem is kb ilyen a hasam és akkor mi van, én szoktam felülésezni, meg tornázni is rá, meg most elkezdtem diétázni is 5 hét 5 kilo minusz)

ja meg elkezdtem szobabiciglizni is, mondjuk azt a combom miatt, szívesen bringáznék alevegőn is (pl margitsziget, városliget stb) csak nincs kivel:S

de nyugodtan érezd jól magad, nagyon jó meleg lesz:)

jó strandolást:D 18/L

2010. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szia!


Kisebb hasam van (volt) és engem is borzasztóan zavart. Leültem és lett egy kis hurka, ilyenek. Ahhoz, hogy lefogyd nem lesz elég egy hétvége,meg hasonlók, de szerintem, ha belevágsz, sikerélményed lesz. Étkezz egészségesen, jó sok pipihusi, hal (ha szereted, én nem tudom letuszkolni a torkomon), rizs, gyümik, jó sok zöldség, saláták. Ami szerintem nagyon hatásos, az a zöldtea. Iszom már több mint egy éve és ha nem is fogaszt, de helyreteszi az emésztésemet és nem hagy elhízni. (Ami szuper napi egy tábla csoki mellett) Most egészen ki vagyok békülve a hasammal, éppen popsi-comb projekten dolgozom. Sosem lesz tökéletes alakom, de megpróbálom a lehető legtöbbet kihozni magamból. Egyébként a hasról való fogyáshoz ajánlom még a hulahopp karikát és az evezőpadot.


Sok szerencsét!

18/L

2010. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!