Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, ebből a...

Mit tanácsoltok, ebből a hasból hogy csináljak szépet? (KÉP LENT)

Figyelt kérdés

[link]


19 éves lány vagyok. a barátnőmék hívtak strandra, abban se vagyok biztos, hogy ilyen hassal el merjek e menni velük. nincs önbizalmam, de nincs is mire. a tanácsokat köszönöm szépen!


2010. jún. 8. 16:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
51%

Szerintem nem gáz, de ha tényleg nagyon zavar, akkor felülés. De remélem tud valaki hasznosabb választ mondani.


Meg gondolom a képen épp fogod a felsődet, hogy ne csússzon le, emiatt máshogy is néz ki a hasad. Szerintem jól néz ki. Szerintem.

2010. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Figyi. Nincs olyan, hogy nincs mire büszkének lenned magadon. és egyáltalán nem gáz a pocid!
2010. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Mikor mennétek?


Szerintem egyébként nincs vele nagy probléma! Nekem is hasonló a hasam, de mikor strandra megyek, és nálam 5X akkora nők vannak bikiniben, akik mit sem zavartatva süttetik magukat a napon, akkor úgy érzem, jó nő vagyok mellettük.

Ha a vízben vagy, meg úgysem látszik. ;)



Viszont, ha nem most mentek, akkor még ráérsz formálódni, fogyni egy picit, amit min. 30 perc futással és hasformáló gyakorlatokkal érhetsz el.

2010. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ugyan már, semmi baj nincs a hasaddal. De ha zavar, akkor kezdj el dolgozni rajta. Addig is strandra meg vegyél tankinit, vagy olyan fürdőrucit, aminek a hasnál is van egy kis anyag, ami összeköti a melltartót a bugyival (nem jut eszembe a neve).
2010. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Járj futni, felülések és egy pici diéta sem ártana. Szerintem be is húztad kicsit a hasad.Viszont így is kimehetsz a strandra, hiszen vannak sokkal kövérebbek is :)
2010. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 clint ***** válasza:
100%
nos, sok a felesleg rajta, de már nyár van el kell fogadnod, max nyár végére fog lapos lenni, ha diétázol és edzzel.
2010. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és a megnyugtatást! hétvégén terveztek menni, addig diéta. de betartom a hasizomgyakorlatokat is, bár kockahasat nem fogok pár nap alatt növeszteni :) nem tudom látszik e a képen, de striás nagyon a bőröm. ez az,ami pluszba zavar a zsírpárnácskák mellett, ezen változtatni nem tudok.
2010. jún. 8. 16:58
 8/17 anonim válasza:
2010. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 clint ***** válasza:

most fogd fel ugy, hogy kit érdekel milyen, amikor dolgozol rajta és nyár végére nagyon szép lapos lesz...

Én amugy férfi vagyok, most nekem is nagy, holnap kezdem a szálkásitást, én is ezzel nyugtatom magam...

2010. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
[link] itt egy másik kép, ahol nem emelem fel a kezem.
2010. jún. 8. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!